Як ямпільчанам швидше і дешевше доїхати з Сум?

Завдяки сервісу ТОВ «Сумиоблавтотранс», мешканці району можуть не лише забронювати квитки на автобус, а і вибрати найзручніший рейс

На жаль, бронювання квитків доступне лише з обласного центру. Купити квиток з Ямполя наразі не можливо.

Разом з тим, вищевказаний сервіс дає нам чимало корисної інформації. Зокрема, про тривалість і ціну поїздки. Так, згідно з даними ТОВ «Сумиоблавтотранс», з Сум до Ямполя курсує п’ять автобусних рейсів. Найшвидший з них «Суми – Степне», який вирушає  обласного центру в 13.30 і за 3 години 5 хвилин прибуває в Ямпіль (насправді, за 3 години 30 хвилин, – ред.) . Не сильно поступаються йому в швидкості рейси «Суми – Ямпіль» (вирушає о 6.15 ранку) та Суми – Свеса (вирушає о 8.10 та 16.20).

Найдешевше квиток можна придбати, знову ж таки, на автобус Суми – Степне – його вартість становитиме 124 гривні 97 копійок. При цьому, найдорожчий квиток на даний маршрут коштуватиме більше 137 гривень, за таку ціну ямпільчан готові довезти відразу чотири автобуси.

9999

4 thoughts on “Як ямпільчанам швидше і дешевше доїхати з Сум?

  1. Найдешевший варіант, а для пенсіонерів та інвалідів безкоштовно:
    14.54 приміський потяг Суми-Ворожба(квиток купувати одразу до Конотопа, коштує приблизно 25грн.). В Ворожбі о 17.22 пересісти на регіональний потяг Ворожба-Фастів, а в Конотопі о 20.43 пересісти на регіональний потяг Фастів-Зернове. Квиток з Конотопа до Івотки-16 грн. В 22. 18 на Івотці. Дорога з Сум обійдеться в 40 грн. Час в дорозі 7 годин 24 хвилини.

Comments are closed.