Соціальні угоди з сільськогосподарськими підприємствами продовжують працювати на благо жителів Ямпільщини. Нещодавно була укладена чергова домовленість між районною державною адміністрацією та приватним підприємством «Ямпіль Інвест», за якою сільгосппідприємство виділило кошти на придбання кисневого концентратора для Ямпільської центральної районної лікарні.

Без кисневих балонів: Ямпільська ЦРЛ відмовляється від небезпечного обладнання

Як зазначив головний лікар Ямпільської ЦРЛ Віталій Слюсаренко, районна лікарня намагається замінити небезпечні кисневі балони на сучасні кисневі концентратори. За ініціативи голови райдержадміністрації Ігоря Палагина та допомоги компанії «Ямпіль Інвест» було придбано перший такий прилад. Кисневий концентратор потужністю 3 літри за хвилину встановлений в пологовому відділенні ЦРЛ і повністю задовольняє його потреби. Щоб повністю відмовитись від кисневих балонів лікарні потрібно ще три прилади: 2 невеликої потужності (3 літри за хвилину) для дитячого та хірургічного відділень та один концентратор більшої потужності (10 літрів за хвилину) для операційної, де до неї буде підключена наркозно-дихальна апаратура.

Вартість придбаного кисневого концентратору становить 8 625 гривень. Нагадаємо, що це не перший вклад сільськогосподарського підприємства «Ямпіль Інвест» в медичну галузь нашого району. 7 грудня минулого року ПП «Ямпіль Інвест» передало Свеській селищній лікарні новий автомобіль швидкої медичної допомоги.

1 thought on “Ямпільській ЦРЛ подарували кисневий концентратор

  1. С ума сойти, подняли район. В 2011 году средняя урожайность кукурузы в Ямпольском раоне составила 5, 5 тонн с гектара, при цене 1500 гривен за тонну, это ведь доход аж с одного гектара при том что этой фирмой орендовано 10000 гектар в Ямпольском районе.

Comments are closed.

error: Content is protected !!