Цими вихідними у Ямполі на базі спортивного комплексу вібдувся перший етап відкритого чемпіонату міста Глухів з шахів.

В очному протистоянні зійшлися 6 гравців: Чернишов Дмитро (м. Конотоп, 1 розряд, рейтинг – 1979), Сергійко Микола (смт. Ямпіль, 1 розряд, рейтинг – 2032), Дiєсперов Валерiй (Середина-Буда, кмс, рейтинг – 2088), Коломiєць Микола (м.Шостка, кмс, рейтинг – 2156), Шаповалов Олександр ( смт.Дружба, кмс, рейтинг – 2129) і Болдирєв Антон ( м. Шостка, 1 розряд , рейтинг – 2037).

Учасники змагань зіграли між собою 5 турів по коловій системі. Таймінг на кожну партію для гравця складав 40+30( 40 хвилин плюс 30 секунд на кожний хід). Боротьба була дійсно запеклою, з тридцяти зіграних партій вісімнадцять закінчилося внічию! Тому у загальному заліку у підсумку всі учасники набрали від 2 до 3 очок. Але це лише проміжні результати, оскільки фінальний етап змагань відбудеться у місті Глухів з 25 по 27 січня, де зустрінуться місцеві шахісти з учасниками ямпільського етапу змагань.

Наразі в турнірі загалом очікувано лідирує фаворит змагань Малютiн Олександр ( м. Глухів, майстер спорту, рейтинг 2367), який набрав чотири з п’яти можливих.

Варто відмітити, шо в Ямполі вже багато років не відбувалися шахові змагання такого класу, тож матимемо надію, шо і надалі ми прийматимемо турніри подібного рівня.

error: Content is protected !!