Ямпільське агропромислове підприємство та ще 16 подібних підприємств групи «Росток Холдинг» стали відповідачами у суді за позовом ТОВ Фінансова компанія «Мустанг Фінанс»

Про це йдеться в ухвалі Господарського суду м. Києва від 4 лютого 2019 року

У позовній заяві вказується, що борг виник у зв’язку з неналежним виконанням зазначеними підприємствами зобов’язань за Генеральною угодою про кредитування від 15 жовтня 2015 року і Кредитними договорами, укладеними в рамках Генеральної угоди. А саме – позичальники не погашають кредитну заборгованість і відсотки за користування кредитами. При цьому, ТОВ “Фінансовою компанією “Мустанг Фінанс” вживалися заходи з досудового врегулювання спору, які не принесли результатів.

Підготовче засідання з розгляду позовної заяви в Господарському суді м.Києва призначено на 27 лютого 2019 р.

Директор ПП “Ямпіль Інвест” М. Рибалко

Відповідачами за цим позовом, окрім ПП «Ямпіль Інвест», є 16 підприємств групи компаній “Росток Холдинг”, а саме ПП “Аграрні Інвестиції”, ТОВ “Новгород-Сіверський Елеватор”, ТОВ “Комбікормник”, ПП “Новгород-Сіверські аграрні інвестиції”, ТОВ “Агрофірма “Надія”, Приватно-орендне сільгосппідприємство “Ічнянське”, ТОВ Агрофірма “ім. Чапаєва”, ТОВ “Шалігінське”, Приватно-орендне сільгосппідприємство “Хлібороб”, ТОВ “Росток-Трейд”, ТОВ “Росток-Холдинг”, ТОВ “Берегиня”, Сільськогосподарське ТОВ “Крупічпольське”, ТОВ Агрофірма “Обрій”, ТОВ “Демор”, ПП “Середина-Буда Агро “.

Крім того, 4 лютого 2019 р ТОВ “Фінансовою компанією “Мустанг Фінанс” подано до Печерського районного суду м.Києва позовну заяву про стягнення заборгованості за кредитними договорами та договорами поруки з одного з бенефіціарів “Росток Холдингу” Віктора Купавцева. Так як 15 жовтня 2015 року з В. Купавцевим був підписаний договір поруки, в якому Купавцев виступив поручителем по виконанню кредитних зобов’язань ПП “Ямпіль Інвест”, ТОВ “Новгород-Сіверський Елеватор”, ТОВ “Комбікормник”, ПП “Новгород-Сіверські аграрні інвестиції”, ТОВ “Агрофірма “Надія”, Приватно-орендне сільгосппідприємство “Ічнянське”, ТОВ Агрофірма “Ім. Чапаєва”, Приватно-орендне сільгосппідприємство “Хлібороб”, ТОВ “Шалігінське”.

На наступний день, 5 лютого бенефіціар “Росток Холдингу” Віктором Купавцев подав до Печерського райсуду Києва заяву про забезпечення позову шляхом заборони “Мустанг Фінанс” здійснювати дії, спрямовані на стягнення в позасудовому та судовому порядку заборгованості з позичальників і поручителів за Генугодою про кредитування від 15 жовтня 2015 року та на звернення стягнення на іпотечне та заставне майно. Однак суд відмовив Віктору Купавцеву в задоволенні його заяви.

Нагадаємо, через протизаконні дії власників “Росток Холдингу” Віктора Купавцева і Віктора Киянівського підприємства агрохолдингу не можуть виплатити зарплати співробітникам і орендну плату за пайями, а також сплатити податки до державного та місцевих бюджетів.

error: Content is protected !!