Під час стрибка з дельтаплана на Сумщині загибла капітан УБОЗу у паніці могла просто не знайти кільце парашута.
Як повідомляє кореспондент ТСН, серед причин смерті жінки досвідчені парашутисти також називають те, що вона могла сплутати кільце парашута зі шнуром страхувального приладу, або ж їй просто забракло сили.
“Теоретично, її могли так заспокоїти, переконати в тому, що матеріальна частина десантного парашута працює безвідмовно, якщо самі не смикне кільце, то у вас спрацює страхувальний пристрій. Дівчина могла обхопити руками запасний парашут”, – наголосив тренер-викладач Чернігівського авіаційно-спортивного клубу ТСОУ Сергій Колесник.
Оперуповноважена УБОЗу Сумщини приїхала до Глухова у відпустку разом із колегою, щоб здійснити перший у житті стрибок із парашутом. В обласному УБОЗі, де працювала 28-річна Вікторія, кажуть, що вона завжди мріяла про небо.
Вранці жінка пройшла 5-годинний інструктаж, а стрибала ввечері. Керівник місцевого аероклубу Олександр Понирко підняв її в небо на своєму мотодельтаплані. Парашут не розкрився, і падіння з висоти вісімсот метрів виявилося смертельним.
Як повідомили в обласній прокуратурі, парашут було вилучено і на часі вирішується питання про залучення спеціаліста, який дасть висновок про те, чи було обладнання у придатному стані.
Слідчі з’ясували, що керівник клубу почав надавати послуги зі стрибків із парашутом 5 років тому. Спершу – на літаку, але ліцензія на користування злітною смугою закінчилася рік тому. Тож він почав використовувати свій мотодельтаплан.
У прокуратурі кажуть, що жінка взагалі не мала бути на літальному засобі. “Згідно ліцензії, яка була видана – це підготовка спортсменів… А ці люди не є спортсменами, які проводили стрибки з парашутами”, – зауважив старший прокурор Геннадій Сніда.
Нині прокуратура вилучила всю документацію клубу, приміщення опечатали до завершення експертиз та перевірки. Вирішують питання про порушення кримінальної справи.

error: Content is protected !!