Темою третього засідання нашого дискусійного клубу стала реформа правоохоронних органів на території району

Протягом десяти днів всі бажаючі могли поставити питання гостю студії – начальнику Ямпільського відділення поліції Миколі Кулішу, ще десять питань експерту підібрали журналісти нашого видання. З відповідями Миколи Сергійовича ви можете ознайомитись, переглянувши наступний відео сюжет:

По завершенню онлайн-конференції відбулось засідання дискусійного клубу на якому була обговорена робота поліції на території району.

Захід відбувся в рамках проекту Дискусійний клуб «До змін через діалог», що реалізується Українською Асоціацією Медіа Бізнесу (УАМБ) у рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», що здійснюється за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

1 thought on “«До змін через діалог»: реформа правоохоронних органів на Ямпільщині

  1. Сам много раз был свидетелем, как полиция на Duster останавливает дедушек мопедистов проезжая машины, которые припаркованы за 1-2 метра от пешеходного перехода, а иногда даже двумя колесами стоят на “зебре”. Кстати “зебра” как такой, у нас на дороге нет. Дорожные знаки есть не везде (в том числе и знаков парковки).
    На зебре возле Авроры не всегда тебя пропустят водители, даже если ты уже совершаешь движение по “зебре”. Насколько помню знака перехода возле авроры- нет и “зебра” тоже не нанесена. По моему на перекрестке камера тоже не помешает.
    Почему полиция не составляет рапортов по отсутствию знаков, разметки. Нет таких рапортов и автодор чесаться не будет.
    По поводу пьющих (ну не на ступеньках школы, спортплощадках и скамейках скверов) и курящих, тоже хотелось бы чтоб они распологались в специально отведенных местах (которых у нас нет).

Comments are closed.

error: Content is protected !!