Чоловік крав кукурудзу з паліївського поля

Сьомого жовтня йому вдалось назбирати майже 150 кілограм цієї сільськогосподарської культури

Тепер чоловіку загрожує кримінальна відповідальність за ч. 1 статті 185 Кримінального Кодексу України «Крадіжка».  

4 thoughts on “Чоловік крав кукурудзу з паліївського поля

  1. лучше бы поучаствовал в тендере на туалет, там можно

  2. Зто краде у державі мільони тому не загрожує кримінальна відповідальність, а за кукурудзу обов”язково посадять бо це дуже небезпечний крадій. ось у такій державі живемо- чим більше вкрав то нічого не буде, а як обмаль – то крадій.

  3. В наших головах, з дитинства закладено, ще з часів колгоспів, що красти з поля кукурудзу чи ще щось, це в обовязковому порядку, такий в нас менталітет, і змінити його можно тільки, якщо перестануть красти нагорі, бо як кажуть: “Риба гниє з голови” і коли в країні перестануть красти мільйони то перестануть і кукурудзу. А поки не зміниться свідомість людей, то це не допоможе нічим.
    Переважна більшість жителів району їздить на поля і возять кукурудзу, і вони беруть цей приклад з наших високопосадовців, що обдурити країну-це обовязок кожного.
    Тому давайте починати з кожного і осмислювати свої дії!

    1. Что там говорить про “на горі”, если такой пример показывают и наши местные ямпольские власти. Посмотрите на декларации наших руководителей, там сотни тысяч доходов!!!! Сотни тысяч с наших налогов !!! И это только официально, сколько приносят в конвертах! А кого-то посадят за мешок кукурузы(((

Comments are closed.