На Ямпіль чекає поліцейське відпрацювання

За ініціативи начальника ГУНП Сумської області Руслана Пиняги на території Шостки та району з другого жовтня проводилось профілактичне відпрацювання, в якому були задіяні понад сотня працівників поліції і військовослужбовців Національної Гвардії України. Тепер на регіон чекає другий етап превентивних заходів, який торкнеться населених пунктів в Ямпільському та Середино-Будському районах.

Про це повідомляє обласне управління поліції

На першому етапі правоохоронці перевіряли місця масового скупчення людей на факт встановлення вживання алкогольних напоїв або наркотичних речовин, викривали правопорушників на автошляхах Шосткинщини, проводили слідчо-оперативні заходи по виявленню підозрюваних у скоєнні крадіжок, виявляли осіб, які незаконно зберігали наркотики, зброю тощо. Також поліцейські проводили профілактичні бесіди з особами, котрі схильні до вчинення правопорушень.

У результаті відпрацювання було розкрито вісім злочинів серед яких крадіжки з приміщень громадян, грабіж, шахрайство, незаконний збут наркотичних речовин. З незаконного обігу було вилучено понад 6 кілограмів наркотиків. До адміністративної відповідальності за різні види правопорушень притягнуто 130 осіб, серед них 17 – за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення та 6 – за керування транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

1 thought on “На Ямпіль чекає поліцейське відпрацювання

Comments are closed.