Неподалік Ямполя поліця затримала трактор з краденим лісом

Двадцять п’ять колод свіжозрізаної деревини по шість метрів кожна перевозив без відповідних документів 40-річний житель одного з сіл Ямпільського району. Працівники поліції вилучили вантаж, і в рамках відкритого кримінального провадження встановлюють інших осіб, причетних до злочину, та розмір завданих державі збитків.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області

Під час спільного рейду працівників Ямпільського відділення поліції та місцевого агролісгоспу що мав на меті виявлення незаконної порубки лісу, на сільській дорозі поблизу райцентру патруль виявив трактор МТЗ–80 з вантажем лісосировини.

Поліцейські зупинили транспортний засіб та облікували у причепі 25 колод деревини породи «сосна» по шість метрів кожна. У 40-річного тракториста були відсутні будь-які документи на вантаж. Поясняти правоохоронцям походження вантажу він також відмовився.

«Для з’ясування всіх обставин трактор разом з вантажем доставили до відділення поліції і помістили на штрафмайданчик, – розповідає Віталій Єрохов, начальник Ямпільського відділення поліції. – За даним фактом відкрили кримінальне провадження, в рамках якого наші співробітники вже знайшли та задокументували місце порубки. Зараз встановлюється коло інших осіб, причетних до цього злочину та обставини його вчинення».

Слідчі кваліфікували дії чоловіка за ознаками ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України, в рамках яких призначено ряд експертиз та з‘ясовується розмір заподіяних збитків.
За незаконну вирубку лісонасаджень Закон передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

72623637_2334208420035058_8136814820717494272_n

74703573_2334208416701725_8627399024787324928_n

7 thoughts on “Неподалік Ямполя поліця затримала трактор з краденим лісом

 1. Добре, щоб наша поліція і агролісгосп надалі так і працювали, а не просто “кришували” незаконні пилорами по селах району, вже скоро до лісу зайти буде страшно, який світитьс, бо постійно проходить незаконра вирубка, навіть серед білого дня.
  В минулому році після проведення рейду по виявленню таких злочинів, з Паліївки після виявлення незаконної захотівлі лісоматеріалів поліцією, щотижня почав приїжджати трактор з Ямполя і забирати “відкат” вже дошками.
  Сподіваюсь, що з новим начальником відділку поліції такого більше не буде

 2. Как можно проводить рейды с охраной Агролеса?!!! Если хотите поймать настоящих расхитителей леса нужно что бы никто из ямпоольского Агролеса про этот рейд не знал, ведь главным расхитителем и есть Агролес!!! Обратите внимание, что ловят в основном за перевозку дров, а деловая древесина в это время по-тихому идёт на ямпольские пилорамы.

 3. Большая часть пилорам по Ямполю воруют лес, а некоторые ещё умудряются вообще работать без разрешения и оформленного ЧП, колотят поддоны и продают, по улице Мира есть такие

  1. Если начальник умный, то в скором времени и сам узнает кто кришует пилорамы – точнее ездит и дань собирает. Достало уже. А за ул., Мира могу сказать так, пока есть влиятельные родственники, и кумовья в полиции то не кто не кого не будет трогать. Как и на других пилорамах.

  2. Мне с сугубо технической точки зрения любопытно – кто все эти поддоны покупает в таком количестве?

Comments are closed.