Управління охорони здоров’я Сумської ОДА пригрозило закрити Ямпільську ЦРЛ

Тимчасово виконуюча обов’язки начальника обласного управління охорони здоров’я Надія Лисенко заявила, що бездіяльність органів місцевого самоврядування призводить до того, що в шести районах існує реальна загроза закриття центральних районних лікарень. Адже виплачувати заробітну плату колективам цих закладів немає чим.

Про це повідомляє офіційний сайт Сумської облдержадміністрації

Мова йшла про лікарні в районах, де ще не виплачена заробітна плата за серпень. Такі заклади розміщено у Великописарівському, Недригайлівському, Путивльському, Середино-Будському та Ямпільському районах.

Нагадаємо, сьогодні Ямпільське інформаційне агентство вже повідомляло, що заборгованість перед медиками району за серпень становить 347 тисяч гривень.

5 thoughts on “Управління охорони здоров’я Сумської ОДА пригрозило закрити Ямпільську ЦРЛ

    1. Причем здесь “наголосовали”. Предыдущая власть казну опустошила и кредитов понабрала.

  1. Закрити можно все і дуже легко, але потім відкрити чи побудувати щось нове, або навіть відремонтувати, завжди з цим проблеми. ТВО дуже розумна, що спирає все на місцеву владу, крайнього швидко знайшла.

  2. А за що їм платити? Вони ж на ставці. Потрапити до лікаря це проблема: то медсовет, то п’ятихвилинка, то туди пішла, то сюди. Головне лікарі договір заключили, гроші вони отримають, а хворі їм непотрібні. Кому потрібна така лікарня? Закривайте!

  3. Мусье Олександер-определитесь какая из предыдущих властей и сколько именно понабрали.Цифры в студию.Ваш звук напоминает художественный свист но не ртом.

Comments are closed.