Кандидат в очільники Сумської ОДА позбавляється зв`язків, – ЗМІ

Про це інформує інтернет – видання sumy.today

Станом на 17 жовтня Сергій Лєонов, якого Офіс Президента рекомендував Кабміну на посаду голови Сумської ОДА, згідно даних реєстру юридичних осіб, був співзасновником ТОВ «Блок Енерго» разом з екс-головою Сумської ОДА Анатолієм Єпіфановим і депутатом обласної ради Олегом Бояринцевим (якого називають близьким до нардепа Андрія Деркача):

2

А вже станом на 21 жовтня Лєонова у засновниках товариства, згідно даних того ж реєстру юридичних осіб, не значиться:

3

Нагадаємо, Сергій Лєонов був проректором інституту бізнес-технологій «УАБС» СумДУ. У 2010 році захистив дисертацію «Інвестиційний потенціал банківської системи: методологія формування та використання» та став доктором економічних наук.

Народився Сергій Лєонов на Сумщині у 1976 році. У 1999 році закінчив економічний факультет Сумського державного університету. Є кандидатом економічних наук зі спеціальності «Економіка та управління науково-технічним прогресом, доцентом кафедри менеджменту». В УАБС працював з 2001, на кафедрі – з 2005 року.

Сергій Лєонов одружений на доньці ректора СумДУ Тетяні Васильєвій, яка займає посаду директора навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького СумДУ.

Про те, що саме Сергія Лєонова Офіс Президента рекомендує призначити головою Сумської ОДА, повідомляв на свої сторінці нардеп Олексій Гончаренко.

News Reporter