Ямпільчани не зможуть  дивитись українські телеканали через супутникову антену без послуг провайдерів

У січні 2020 року медіагрупи планують передати права на супутникову ретрансляцію провайдерам програмної послуги ТОВ «Віжн ТВ» (VIASAT) та ТОВ «Екстра-ТВ» (XТRA TV)

Про це інформує офіційний сайт Сумської облдержадміністрації

Загалом планується закодувати сигнал близько 20 телеканалів: Інтер, Enter-фільм, Піксель, К1, К2, Мега, НТН, Zoom (Іnter Media Group); ICTV, СТБ, Новий канал, М1, М2, ОЦЕ (StarLightMedia); Україна, НЛО, Індиго, Донбас (Медіагрупа Україна); 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, Бігуді, УНІАН ТБ (1+1 Media).

За словами представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лариси ЯКУБЕНКО, якщо телеглядач використовує ефірний цифровий прийом (DVB-T2) або переглядає телевізійні програми за допомогою провайдерів програмної послуги, які надають послуги кабельного (аналогового та цифрового) телебачення, в тому числі IPTV, – вищенаведені зміни його не стосуватимуться.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення наголошує, що попри свої застереження щодо ймовірності послаблення рівня інформаційної безпеки України, українські медіагрупи все ж спільно вирішили запроваджувати європейську практику кодування супутникового сигналу і таким чином посилити захист своїх авторських прав на телевізійний продукт. Це, на їх думку, сприятиме боротьбі з піратством, а також розвитку ринку платного телебачення.

Задля цього у січні 2020 року медіагрупи планують передати права на супутникову ретрансляцію провайдерам програмної послуги ТОВ «Віжн ТВ» (VIASAT) та ТОВ «Екстра-ТВ» (XТRA TV). Відповідно, для перегляду супутникових програм чотирьох провідних медіагруп України необхідно буде вносити абонентську плату вказаним вище провайдерам програмної послуги.

Національна рада рекомендує глядачам програм супутникового мовлення заздалегідь врахувати зазначені обставини та звертатися за додатковою інформацією безпосередньо до провайдерів програмної послуги: ТОВ «Віжн ТВ» (VIASAT), ТОВ «Екстра-ТВ» (XТRA TV).

Представником Нацради надані методичні рекомендації фахівцям Сумського обласного контактного центру для проведення роз’яснювальної роботи з цього приводу у разі звернення жителів області: (0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м.Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області). 

6 thoughts on “Ямпільчани не зможуть дивитись українські телеканали через супутникову антену без послуг провайдерів

  1. Пускай выкусят!! Не буду я платить фирмам этим за телик , я не для того тарелку ставил что б эти фирмы с меня на ровном месте бабки стригли, часть аудитории попросту станет смотреть росеянское тв

  2. А я согласен платить, но если там не будет не одной зл…й рекламы. Чтоб было как google play, заплатил денюжку и невидишь рекламу и денюжка разаработчику пошла минуч карман рекламодателя. Смотришь фильм минут 15, а потом рекламу 10-15. Каналы за рекламу получают деньги, так что им есть за что существовать, а вот зачем посредников вроде Виасат на ровном месте кормить? Я не пойму!

  3. В советское время было два канала и все щасливы были.А сейчас развелось брехунов.

Comments are closed.