Свеський палац культури ремонтуватиме ТОВ «Будмарка»

Підприємство виграло тендер, який оголошувала Свеська селищна рада

Як уже повідомляло наше видання, цей тендер був оголошений у жовтні поточного року. Селищна рада шукала підрядчика, який би виконав обумовлений обсяг ремонтних робіт за ціною меншою за 3 мільйони 907 тисяч гривень.

Бажаючих виявилось двоє: ТОВ «В.Ч.Груп», яке пропонувало виконати роботи за 3 мільйони 888 тисяч гривень, та ТОВ «Будмарка», яка запропонувала – 3 мільйони 752 тисяч гривень. Тож, переможцем тендеру стало саме це підприємство.

Про ТОВ «Будмарка» (повна назва ТОВ «Будівельна Марка») відомо, що підприємство зареєстроване в місті Києві, хоча обидва його засновники сумчани. Підприємство виконує ремонтні і будівельні робот та часто отримує багатомільйонні замовлення щодо ремонту шкіл, лікарень та адміністративних будівель в нашій області. Очолює підприємство Бодак Олександр Сергійович.

Мешканцям Свеси буде цікаво дізнатися, що роботи з реконструкції палацу культури планують проводити протягом трьох років. Згідно з договором, який сторони підписали 20 листопада, в 2019 році підрядник отримає лише 462 тисячі гривень, а у період 2020-2021 років – по 1 мільйон 645 тисяч щорічно.

Свеська селищна рада, як замовник робіт, розраховує на кошти з державного бюджету України. Тому, фінансові зобов’язання між сторонами не виникатимуть, якщо вони не надійдуть на рахунки селищної ради.