Ямпіль спрямує 103 тис. гривень на ремонт зовнішнього освітлення двох вулиць

Про це інформує система Прозоро

Підрядник ФОП Кетрушка виграв тендер на виконання проекту «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення по вул.М. Коцюбинського, вул. Зелена, вул. Спасо-Преображенська, вул. Дачна, вул. Лісна, вул.Нова (збільшення потужності) в смт. Ямпіль а саме по вул.Нова» вартістю в 30 984 гривень та «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення по вул. М.Коцюбинського, вул.зелена, вул.Спасо-Преображенська, вул. Дачна, вул. Лісна, вул.Нова (збільшення потужності) в смт. Ямпіль, а саме по вул.Зелена» вартістю в 71 954 гривень.

4 thoughts on “Ямпіль спрямує 103 тис. гривень на ремонт зовнішнього освітлення двох вулиць

  1. А нічого так що на Єгорівській деякі ліхтарі не горять з самого кінця літа, всі пишуть що відремонтували, а тут йдеш і хоч око виколюй не видно куди, ось так і вивернула ногу, як не побачила ями!!!

    1. Блин, раньше не было фонарей и не чё страшного!- всё молчали, а сейчас одна лампочка не горит пипец, умереть можно- нечего не видно! Есть такая функция что лампочки могут перегорать.

  2. Ви вже визначіться освітлення двох вулиць чи шістьох? А то я з вищою освітою не можу зрозуміти, так написано запутано.

Comments are closed.