Сталкери, або одна зимова подорож

Ямпільське інформаційне агентство разом з автором проекту «Без людей» Едуардом Барановим пропонують до вашої уваги репортаж з селища Привокзальне.

Під час нещодавньої подорожі річкою Кремля, де колись стояли, забуті невдячними нащадками, хутори – Петренків, Федотів, Яришкін та Войтів, ми домовились наступного разу піти в до Привокзального. Де, як розповів Едуард, він нетривалий час працював вантажником «Міжрайбази».

Сказано – зроблено. По першому снігу ми рушили навпростець до станції Янпіль. Те, що ми побачили на місці колись великої організації, де були працевлаштовані не лише мешканці Привокзального, а і районного центру, сусідніх сіл Імшана та Усок – потрапило в об’єктив фотокамери. Ми, як законослухняні громадяни, не перетинали огородження з колючого дроту з попередженням про те, що територія охороняється. Але те, який вигляд має колишня «Міжрайбаза» та територія навколо неї – ви можете побачити на світлинах з фотокамери Едуарда.

Щодо нашої думки з цього приводу, то кожен залишився при своєму. Можливо, так і повинно було бути. Але загальна картина дійсно нагадує одну відому зону відчуження.

12
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

10 thoughts on “Сталкери, або одна зимова подорож

  1. Страшно смотреть. Там на станции прошло мое детство. На базу бегали в столовую за мороженным и вкусными котлетами . На базе работало много знакомых и родственников. А дом для сотрудников базы был для всех завидным жильем , с туалетом и ванной в квартире. А теперь пустота …Никого нет.

  2. Не розумію-де дописувач побачив тут зачьотню шютку. Не всі читачі шановного ресурсу є фанами дебільного квартального гумору. Згадую й сам азіятів з залізничних військ СРСР що будували лінію до хімскладу та й саму потужну інфраструктуру бази . Чомусь не зберегли цю спадщину та не примножили. Іздіть- й далі обслуговуйте хана зі Сходу або пана з Заходу якщо не маєте розуму та гідності.

  3. Хан и Пан деньги платит ,а здесь за миску супа работать нада.

  4. Не всі тут професійні гастарбайтери як Анатолій. Тому не міряйте інших по собі. Знаю чимало людей які працювали за міску свого супу за бугром – замість платні отримували копняка…

Comments are closed.