Агролісгоспи вестимуть електронний облік деревини лише з 1 березня 2020 року

Як інформує офіційний сайт Сумської облдержадміністрації, про це Прем’єр-міністру України Олексію ГОНЧАРУКУ під час селекторної наради повідомив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ

Іван Боршош зазначив, що робота з цього питання проводиться. Уже прорахована вартість введення системи електронного обліку деревини у лісгоспах обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс», що на сьогодні становить 6,2 млн грн. Підприємство планує взяти кредит, готова допомагати й обласна рада. Тож до 1 березня всі 100% лісгоспів цього підприємства будуть підключені до системи.

За словами Олексія Гончарука, у державних лісогосподарських підприємствах, що входять до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України (73% лісового фонду України), вже повністю введена Система електронного обліку деревини. Але цього недостатньо. Систему якнайшвидше необхідно запровадити і в комунальних лісових господарствах. Адже ця система покликана протидіяти незаконним рубкам лісів та тіньовому обігу деревини.

Нагадаємо, на минулому тижні на території району запрацював сервіс lk.ukrforest.com, який надає можливість громадянам виявити незаконну вирубку лісу і повідомити про це в правоохоронні органи. Але в сервісі досі немає даних про Ямпільський агролісгосп. Тож, контроль за незаконною вирубкою лісу в районі наразі неможливий.  

2 thoughts on “Агролісгоспи вестимуть електронний облік деревини лише з 1 березня 2020 року

  1. Що разу блукаючи лісом постає питання, як в такому лісі могли ховатися партизани?

    1. Какие партизаны? Кто будет воевать? Люди выбрали клоуна чтобы не идти на войну. Наивные. Судьбу решили обмануть.

Comments are closed.

error: Content is protected !!