Облдержадміністрація ініціює ліквідацію неефективного підприємства «Дороги Сумщини»

На цьому під час апаратної наради наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«Метою діяльності підприємства, яке належить до сфери управління інфраструктури облдержадміністрації, було здійснення функцій замовника та технічного нагляду з будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг. Але жодного дієвого контролю за ефективним використання коштів в дорожній галузі ДП «Дороги Сумщини» не здійснює, – наголосила Ірина Купрейчик. – Жодного економічного ефекту від діяльності цього підприємства ми не відчули, а у правоохоронних органів є питання до керівництва цієї установи. Тому з метою захисту бюджетних коштів облдержадміністрація ініціює ліквідацію ДП «Дороги Сумщини».

Довідково.Державне підприємство «Дороги Сумщини» є юридичною особою публічного права, засноване на державній власності та входить до сфери управління інфраструктури облдержадміністрації. Засновником Підприємства є Сумська обласна державна адміністрація.

2 thoughts on “Облдержадміністрація ініціює ліквідацію неефективного підприємства «Дороги Сумщини»

  1. Ха-ха 🙂 В 1957 году был снят фильм «Девушка без адреса», где был великолепный эпизод про «лишнюю инстанцию». Чаще бы смотрели классику – не приходилось бы создавать и ликвидировать неэффективные предприятия.

Comments are closed.