В Ямполі встановлюють скульптуру лелек

Залізні птахи відтепер прикрашатимуть стовбур «Вікового дуба», який обвалився наприкінці літа.

Роботи по встановленню скульптури тільки почалися і зараз видно лише перші риси майбутньої композиції, автором якої є місцевий скульптор Володимир Кириченко.

Як вже писало наше інтернет – видання, скульптура обійшлась бюджету лише в 20 тисяч гривень.

01 (2)
02 (1)
02а
03 (1)

22 thoughts on “В Ямполі встановлюють скульптуру лелек

 1. Классно, мне нравится.
  Но сейчас тут начнут грязью поливать.

 2. Мне тоже нравится, жаль что взамен Ленина ничего не установили. Там и постамент хороший был, обложенный мраморными плитами.

 3. Красиво.спасибо .А по поводу грязи сейчас посмотрим. И за баним.

 4. Відеоспостереження встановіть терміново. Вандали про себе дадуть знати швидко.

   1. Что б камера отвлекла собой внимание от скульптуры?))

 5. Очень красиво, но как по мне как то пустовато внизу композиции. Надо или гнездо чтобы было или еще что-нибудь, продумайте и добавьте. Вова Кириченко мастер золотые руки.

  1. Очень красиво! Изысканно! Впрочем, как всегда у этого скульптора!!!)))

 6. И что красивого? Аисты да……….и металическая пластина под ним, а под ней “остатки” дуба…………..Красота ХДЕ? Хоть баньте, хоть гнобите, а правду то не скроешь. Никакой фантазии у мастера….

 7. Читатель уважаемый сделай лучше ! в чем проблема ??? а то только языком !

 8. Митець – заочно тисну тобі руку. Клакери чорнороті хай мовчать.

 9. Композиція цілком відповідає перспективі. Рекомендую дописувачу ознайомитись з теорією третин – яка є базою образотворчого мистецтва також. Підвищуйте свій культурний рівень.

 10. Задумка супер! Уют и теплота! Надеюсь, что эта парочка в скором времени совьет себе гнездо! Сплести из деревянных прутьев – это не дорого!

 11. Я розумію що фрейдизм рулить. Але не вплутуйте будь ласка підсвідоме та фаличні символи з своіх невтамованих юнацьких бажань до цієі скульптурноі пластики. І до речі -=упс= у вас явні статеві негаразди – приховуйте це щоб ви не отримали ганебний психичний апофекріз.

 12. Колхоз конечно, скульптуру на трухлявом пне лепить, но для Ямполя сойдёт, общий стиль соблюдается. Сами аисты симпатичные , но судя по всему предусмотрены для другого размещения, на уровне земли.

 13. Дивують псевдо- критики від мистецтва – що крім кізяків з пластилину в дитячому садку нічого в своєму нікчемному житті не створили. Зміріться зі своім безталанням блазні. Не зможете відтворити навіть нескладну композицію цього майстра.

Comments are closed.