Ольга Батрак: всі ці реформи призведуть до того, що наше населення залишиться без будь-якої медичної допомоги

Голова районної профспілки медичних працівників у своєму виступі на сесії райради розкритикувала медичну реформу

-Всі говорять про безоплатний доступ до медицини і безоплатного сімейного лікаря, але вам ніхто не сказав, що у сімейного лікаря є ліміт 8 чоловік на день. Буде ліміт і на лабораторні дослідження.  У вас болить  сьогодні, ви маєте записатись онлайн до лікаря і тільки завтра, в кращому випадку, зможете до нього потрапити. А якщо ви житель Антонівки, про який онлайн йде мова? Той, хто писав ці закони, він має уявлення про пенсії, про доходи тих людей, чи є у них мобільний телефон і не просто телефон, а гаджет? З кнопкового телефону не запишешся до лікаря. І взагалі, чи є у них інтернет? Його немає у нас навіть в Ямполі по вулиці Гагаріна! А в Антонівці, щоб зателефонувати, потрібно дертись на стіг соломи. А болить сьогодні…

НСЗУ не має коштів на те, щоб утримувати фельдшера в селі. А фельдшер – це не тільки надання допомоги, це ще і аптека, якої немає в жодному нашому селі. Бо всі ці медикаменти зберігаються у фельдшера. Так, їх зараз фінансують місцеві ради, але де у них візьмуться кошти на ці потреби? Навіть, якщо в селі живе 20 людей – вони всі мають право на медичну допомогу і це записано в Конституції. Якщо в Ямпільському районі народжує навіть 40  жінок, то вони не поїхали кудись не тому, що вони не змогли, а тому, що вони довіряють і хочуть народжувати в нашому пологовому будинку і це їх право, яке записане в Конституції.


Про екстрену допомогу: віддали автомобілі центральної районної лікарні до служби екстреної допомоги. І що? Стоять нові автомобілі з обладнанням, вигорають на сонці. А до людей вони не їздять, бо тітка по телефону вирішує, чи екстрений у вас випадок, чи ні. Ви ж розумієте, якщо людина дзвонить з села, вона може адекватно пояснити стан хворого? І вагітну треба везти за кошти нашої лікарні, а в лікарні вже немає на чому везти, окрім старої «Ниви». А автомобілі з усім обладнанням стоять…

Я вже мовчу про те, що у нас є лікарі. Василь Петрович Довбуш працює 40 років, а йому зараз пропонує Глухів роботу, Андрію Олександровичу Бойчуню пропонує Глухів роботу, бо там люди розуміють, що таке немає лікаря. А нашому району вони не потрібні? Невже нікому в районі сказати їм дякую?

І сумно читати всі ці коментарі в інтернеті, які у нас погані медики. Ви ще згадаєте мої слова: закриють лікарню і будете їздити до Василя Петровича чи Андрія Олександровича в Глухів, або до Шостки.

А що робити з людьми, з якими я працювала 25 років? Це 150 чоловік, а за ними стоять сім’ї, долі… Як дивитись їм в очі? Як мені, як голові профкому, давати згоду на їх звільнення, якщо в сім’ї працює одна людина?

Це все відбувається з нашої мовчазної згоди, бо спочатку Уляна Супрун, а тепер Зоряна, яка уявлення не має, як люди живуть в селі, які у них автомобілі, які доходи, пише нам накази. Вона не має ніякої медичної освіти. Тож всі ці реформи призведуть до того, що наше населення залишиться без будь-якої медичної допомоги.

23 thoughts on “Ольга Батрак: всі ці реформи призведуть до того, що наше населення залишиться без будь-якої медичної допомоги

 1. Так, це реалії нашого сільського життя( Гарні лікарі чи погані, але вони є, і допомогу надають. Не у всіх є кошти, транспорт, щоб поїхати у Шостку чи Глухів, а коли у жінки о 5 ранку відходять води і треба народжувати, а треба думати, кого просити, щоб тебе відвезли за 40 км по бездоріжжю, скільки це буде коштувати і як тебе приймуть в тому Глухові! І коли в однорічної дитини вночі температура за 40 і ти не знаєш, до кого і на чому їхати в Шостку! І таких прикладів багато. Втеорії все дуже класно, але на практиці – дуже сумно.

 2. чета Зорян Шкиряк вспомнился со своим “повоняют и успокоятся”

 3. Все делается для уничтожения населения и попробуйте со мной поспорьте!!!!

  1. никто его не уничтожает намеренно, а кого доить потом? жителей Испании? Просто властям всех уровней всегда было пофиг, а пофигизм приводит к запущению всего на свете.

    1. как что , ту самую пенсию. Платить надо 10 тысяч людям, а платят 2000. Плюс в молодости ее доили.

     1. 10000? то все влажные мечты и к тому зачем платить если можно бесплатной землей отделаться

 4. Всё пишут а действий ноль нас в Ямполе если не ошибаюсь 4 тыс населения давайте собираться вызывать телевиденье, не молчать, а от того что поплачимся друг другу толку не будет.

  1. Я тоже согласна с вами то, что мы здесь будем жаловаться друг другу нечего не решит. Надо ити дальше и отстаивать свою больницу, бо с нашими дорогами нереально куда-то добираться быстро.

 5. Давайте ! я только за ! А то будем потом к Василию Петровичу ездить в Глухов как когда – то в Конотоп до ямпольского онколога Доляра .

 6. Спробуємо зібратись, бо по моєї громадської діяльності як керівника ГО “Інвалідів Хутір-Михайлівська” за 3 роки важко на єнтузіазмі щось зробити, нікому громадське не потрібно. Мій мобільний 096-105-38-89, 099-744-83-93. Є постанова Кабінета Міністрів, лютий 2019 про соціальне підприємництво, з якого можна в примусовому порядку стягувати на користь районній лікарні кошти у роботодавців всіх форм власності. Тільки у чиновників як зветься “ворон у ворона, око не виклює”

 7. А ми дивились – та мовчали… Все було сказано про нас давно. Мовчіть терпіли та конайте- де ви всі були раніше. Вічний феодалодепутат- вусань вам допоміг добряче. Голосуйте за нього ще 20 років.

 8. Пане Чалков – суспільний резонанс з цієі проблеми як я вважаю можливий і без залучення тисячного натовпу. Працівники лікарні та небайдужі мешканці не залишаться осторонь. Модерацію процесу та інформаційну підтримку може здійснювати цей вельмишановний інформресурс. Але часу обмаль- діяти потрібно негайно .Пропозиціі надавайте зараз- же. Зберемося разом та почнемо діяти.

 9. Для того что бы нашу больницу отстаивали и больше людей шло, нужно клятву Гиппократа не забывать, а не по всему Ямполю рассказывать, кто пришел и с чем… Это первое… Как пришел к вам человек на прием принимать, а не чаи ганять… Это второе…. И такого очень много…. То анализы не могут нормально сделать, то диагноз поставить… Как можно у ребёнка проблемы с мочеполовой системой перепутать с ангиной? Ну это маразм… И такое на каждом углу.. . Не успел с больницы выйти уже посторонние люди звонят диагноз говорят… И кого нам защищать???…. Или аппендицит хваленый Василий Петрович может найти со второго раза… Так что второй разрез бонус…. Или как….

 10. Пане Ямпільчанин – ніхто не збирається проголошувати панегірики окремим лікарям – хай би шановним серед населення. Є нагальна потреба у відстоюванні нашого права на медичну допомогу . І до речі – освітяни не спіть- бо ви наступні підете під ніж.

 11. Ямпольчанка,Вы удивляете нас!Хваленный Василий Петрович?А сколько раз вы обращались к нему?Бог Вам судья!МЕдики тоже люди ,и имеют право выпить чашечку чая,не так ли ? А когда в других сферах чаи пьют невидно?НУ что лечиться будете в Шостке или в Глухове ? Или слабо поехать в Сумы или Киев?

  1. Медики могут пить кофе,но не в приёмные часы когда под кабинетом толпа людей,а они то курят где то кофе пьют,2 часа с 10 до 12 ведут приём ещё и кофе хотя попить в это время,в обедний перерыв иди и жри, пей и т.д.

  2. Мне как нужно было, я и до Киева доехала, а Василий Петрович как аппендицит искал, не одну рюмочку чая выпил. Давайте не будем о них, полотерок можно и сократить немного, и зачем нам например медсестры которым 70 лет, и на работу она приходит вместо 8 иной раз к 9, и некоторые врачи с маразмом…

Comments are closed.