Поліцейські прозвітували про стан правопорядку в Дружбі

Сьогодні, на черговій сесії Дружбівської міської ради одним з питань, винесених на розгляд, був стан правопорядку в окремих населених пунктах району – у місті Дружба, селах Чуйківка та Дорошівка, що входять до складу Дружбівської об’єднаної територіальної громади.

Про це інформує Ямпільське відділення поліції

Більш детальну інформацію з цього приводу присутнім розповіли запрошені дільничні офіцери поліції, в чию зону відповідальності входять ці населені пункти – Михайло Ювченко та В’ячеслав Мірошник. Правоохоронці не тільки ознайомили представників місцевої влади та громадськості з криміногенною обстановкою на обслуговуємих дільницях, а й виклали своє бачення очікуваної допомоги з боку громади, підкресливши, що успішно упередити вчинення злочинів та правопорушень можна лише спільними зусиллями.

Загалом, члени сесії прийшли до висновків, що стан злочинності в цих населених пунктах контролюється поліцією, так, з 38 крадіжок, зареєстрованих у звітному періоді, нерозкритими залишається 19, розкривалися крадіжки вчинені групами осіб. Якщо брати до уваги злочини, пов’язані з наркотичними речовинами, то таких було всього 6 і у всіх встановлено правопорушників. Вбивства, грабежі або розбої на території громади не вчинялися.

Окремими питанням учасники сесії обговорили актуальні аспекти співпраці з поліцією по пріоритетних напрямках на 2020 рік та визначили перелік спільних заходів по забезпеченню громадського порядку на Новорічні та Різдвяні свята.