«Фольклорно-пісенні традиції села Усок» зайняли друге місце в обласному огляді – конкурсі

У номінації «Виконавське мистецтво» обласного огляду-конкурсу на краще дослідження місцевого елемента нематеріальної культурної спадщини за зайняте ІІ місце було відзначено дослідженння елемента «Фольклорно-пісенні традиції села Усок» (методист Ямпільського районного центру культури та дозвілля Альона Петракова)

Про це повідомляє обласний науково-методичний центр культури і мистецтва

28 лютого обласною комісією з питань нематеріальної культурної спадщини було розглянуто конкурсні матеріали учасників обласного огляду-конкурсу на краще дослідження місцевого елемента нематеріальної культурної спадщини. В огляді-конкурсі було розглянуто одинадцять комплектів дослідницьких матеріалів з 8 районів Сумської області та 2 об’єднаних територіальних громад, а саме: Буринського, Білопільського, Великописарівського, Глухівського, Конотопського, Охтирського, Путивльського, Ямпільського районів, Грунської та Недригайлівської об’єднаних територіальних громад.

Як показали дослідницькі ініціативи, Сумщина багата на самобутні прояви нематеріальної культурної спадщини. Виявлені елементи доводять, що джерело традиційної культури живе та повноводне. А наше завдання незмінне – продовження пошуків, виявлення, збереження та популяризація живих традицій свого краю.