Витік стічних вод на околиці Ямполя було ліквідовано

Державною екологічною інспекцією у Сумській області було проведено позапланову перевірку ТОВ «ВОДОЛІЙ-БС».

Про це інспекція інформує на своїй сторінці в Фейсбук

“Перевіркою встановлено, що орієнтовно у період 24.01-26.01.2020 по причині засмічення скидового колектору зворотних вод після загальноміських очисних споруд смт. Ямпіль сторонніми предметами відбувся витік зворотних вод на прилеглу територію – заболочену місцевість. Також стічні води частково потрапили у поверхневий водний об’єкт, в який фактично і здійснюється скид зворотних вод по скидовому колектору після очисних споруд, проте на 100 м далі від фактичного місця скиду.

Фахівцями підприємства в оперативному порядку проведено відповідні роботи та усунуто засмічення. З 29.01.2020 скидовий колектор функціонує в нормальному режимі. Виток зворотних вод на прилеглу територію відсутній.

В ході проведення перевірки проведено натурне обстеження скидового колектору та прилеглої території, а також відібрано проби зворотних вод, які відводяться в поверхневий водний об’єкт після очисних споруд, за результатами яких встановлено перевищення нормативів ГДС (гранично-допустимого скиду) по амонію, БСК5, завислим речовинам та ХСК.

По виявленим фактам посадових осіб ТОВ «ВОДОЛІЙ-БС» притягнуто до адміністративної відповідальності та надано відповідні приписи”, – зазначається у повідомленні.