Фахівець Сумського центру лабораторних досліджень не підтвердив інформацію про коронавірус у Конотопі як достеменний факт

Сьогодні в ЗМІ з’явилася інформація про перший випадок коронавірусу на Сумщині: міський голова Конотопа Артем Семеніхін у Facebook написав, що в Конотопський лікарні наразі перебуває жінка, у якої тести підтвердили діагноз.

«Жінка 76 років з села Козацького Конотопського району. На даний момент перебуває в реанімації ЦРЛ. Вживаємо всіх необхідних заходів. Людина при свідомості і під’єднана до апарату штучної вентиляції легенів. Жінці було зроблено два тести на наявність у неї «COVID-19» (Коронавірус). Обидва показали позитивний результат. Взято ще додаткові аналізи і відправлені в лабораторію до міста Суми», – написав він.

Втім, заступник директора Сумського центру лабораторних досліджень Михайло Мацюк у коментарі телеканалу СТС сказав, що наразі зарано говорити про те, що жінка хвора саме на коронавірус, оскільки їй був зроблений швидкий тест, і поки що це лише підозра.