На околиці Ямполя встановлюють контрольно-пропускний пункт

Влада вдається до безпрецедентних заходів для боротьби з коронавірусом

На околиці районного центру (біля в’їзного знаку «Ямпіль»)  сьогодні встановлюють стаціонарний контрольно-пропускний пункт.  Як стало відомо Ямпіль.INFO, це робиться на виконання рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому будуть нести чергування працівники Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби у Сумській області, Національної гвардії України, медичні працівники, які будуть забезпечені всіма необхідними санітарними засобами.

Чиновники наголошують, що завдання цих КПП не заборона в’їзду-виїзду в Ямпіль, а здійснення контролю за дотриманням карантинного режиму, виявлення людей з ознаками захворювання на коронавірус та надання їм необхідної медичної допомоги.

На контрольно-пропускному пункті у водіїв та пасажирів транспортних засобів перевірятимуть температуру тіла, проводитимуть санітарний огляд речей, багажу та транспортного засобу.

У разі виявлення людей з ознаками захворювання на коронавірус, їх будуть направляти у спеціалізовані медичні заклади із дотриманням усіх санітарно-медичних вимог.

Водіям та пасажирам для безперешкодного пересування по території області тепер необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу та підтверджують проживання на відповідній території. У разі, якщо людина не проживає, але працює у Ямполі, необхідно мати при собі довідку з місця роботи.

8 thoughts on “На околиці Ямполя встановлюють контрольно-пропускний пункт

    1. А медики (лабораторный центр) не могут – не чем, некому…, вот и привлекли ветеринаров

Comments are closed.