Дорогу Ямпіль-Шостка відремонтують на 44,5 мільйони дешевше ніж планувалось

За результатами торгів на сайті Прозорро підрядник погодився виконати роботи за 187 мільйонів 999 тисяч гривень, що на 19% менше від першочергової суми в 232 мільйона гривень.  

При цьому, цього підрядника (Консорціум «Мікстрансбуд») намагались  всіма силами не допустити до тендеру.

30 березня визначились переможці десяти аукціонів по тендерам Служби автодоріг Сумської області на очікувану суму 2,96 млрд грн на поточний середній ремонт десяти трас державного значення. Вперше у своїй історії відразу п’ять перемог отримав Консорціум «Мікстрансбуд» на загальну суму 1,13 млрд гривень. Ще три підряди на 1,26 млрд гривень забрала «Автомагістраль-Південь», і один приватне підприємство «Будгарант-7» – 0,24 млрд гривень.

Як інформує сайт «Наші гроші», «Мікстрансбуд» прорвався на тендери, хоча Служба автодоріг не допустила його до участі майже у всіх випадках, а в тих випадках, коли замовник був вимушений допустити консорціум до торгів – скарги в АМКУ на його допуск подала «Автомагістраль-Південь», лідер картелю фаворитів «Укравтодору» і монополіст на тендерах по ремонту доріг Сумщини в останні роки. Однак «Мікстрансбуду» вдалось виграти оскарження в АМКУ і консорціум влаштував на аукціонах справжні конкурентні торги.

«Мікстрансбуд» знизив вартість пропозиції від очікуваної вартості по різним торгам від 12 до 19%. Конкуренція дозволила зекономити на торгах більше 243,30 млн гривень.

Нагадаємо, аби не допустити «Мікстрансбуд» на тендери «Автомагістраль-Південь» поскаржилась в АМКУ, що консорціум підтвердив наявність більшого досвіду ремонту доріг, ніж того вимагав замовник. Якщо Сумська САД вимагала наявності виконання аналогічних робіт по договорам з «Укравтодором» лише за 2 роки, то консорціум надав документи про договори за 3 роки. Однак в АМКУ відміли ці претензії.

«Автомагістраль-Південь» є абсолютним лідером серед підрядників Укравтодору, за минулі два роки фірма забрала підрядів на 16,27 млрд гривень. Компанія є монополістом по ремонту доріг і конкретно у Сумській області, за той же період Сумський САД віддав їй понад 70% всіх підрядів на 1,90 млрд грн.

3 thoughts on “Дорогу Ямпіль-Шостка відремонтують на 44,5 мільйони дешевше ніж планувалось

  1. По крайней мере после ремонта дорог “Автомагистралью” дороги идеальные а эта “микстрансбуд” ещё неизвестно, может после первой зимы уплывут.

  2. Сначала пускай землю проверят, а то как всегда получиться что наша земля, не подходит к ихниму асфальту, и результат как до Свессы

Comments are closed.