До кінця місяця в Ямпільській ЦРЛ планують створити чотири місця для госпіталізації хворих з коронавірусом

Ямпільська центральна районна лікарня віднесена до четвертої черги госпіталізації хворих на коронавірусну інфекцію, бо вона не має інфекційного відділення

Про це підчас сесії районної ради повідомив головний лікар Вадим Бойчунь

-Буквально 3 дні тому діяв наказ,  за яким закладами по госпіталізації короновірусу в Сумській області були визначені три заклади в місті Суми, – зазначив Вадим Олександрович. – Але з самого початку було зрозуміло, що за третього-четвертого сценарію (місцеве поширення вірусу) ці заклади не впораються. Тож, на даний час Шостка визначена нам закладом, до якого будуть доставлятися хворі що потребуватимуть госпіталізації з Ямпільського району. Ми ж (Ямпільська ЦРЛ) йдемо в останню четверту чергу, бо не маємо інфекційного відділення. Нами вже підготовлено 2 місця для госпіталізації, а якщо ми придбаємо певне обладнання, то до кінця місяці буде чотири місця. Більше ми створити не зможемо.

Головний лікар заспокоїв депутатів, що лікарня зможе надати допомогу значно більшій кількості пацієнтів і мова йде лише про місця для критичних випадків.

-Зі 100 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію 80 перенесуть її легко, або взагалі її не помітять. 20 людей будуть потребувати допомоги, 15 з них – інтенсивної допомоги. При цьому, лише 2-5 хворих перебуватимуть у критичному стані, що потребує штучної вентиляції легень, – зазначив керівник лікарні.