Через карантин до церкви прийшло зовсім мало людей

Проте традиційне освячення гілок верби не відмінили. Віряни стояли на площі перед церквою у захисних масках, на відстані один від одного.

Нагадаємо, на минулому тижні стало відомо, що православні храми Ямпільського району будуть відкриті на Великдень, але поліція слідкуватиме за дотриманням вимог карантину. Зокрема, не буде допускатися скупчення людей в храмах та біля них.  

11 thoughts on “Сьогодні в Ямполі святили вербу

 1. Я так понимаю батюшек и их прислужников вирус не берет? Или им выписали по 17 тыщ. штрафу? Вон, даже фото без масок есть. А как же больше трёх НЕ собиратся? Эхххх….

  1. Так,дійсно,де штрафи по 17 тис.!?Як попам то можно порушувати карантин.

 2. Какой кошмар , где там дистанция , зачем вообще вводить карантин , если у людей ума нет , а что будет на пасху , зато рынок закрыт , магазинам работать нельзя ,сколько людей сидят по всей Украине без работы , в городе вообще с ребёнком тайно ходишь гулять и ловишь на себе косые взгляды типа выперлась в карантин , а они вербу святят , ох я б их нормально той вербой побила на месте полиции ! Батюшка без маски, лицо у него , прости Господи , не похоже что держал великий Пост . Правду говорят религия опиум для народа

 3. Закрыли малый бизнес. А церковный бизнес давно уж не малый, и даже не средний! Таких не закрывают….

 4. Ну что ямпольчани пополняем список заболевших в сумской области???? Красавцы

  1. Неосвіченна маса.Поки з вашої родини хтось не попаде в реанімацію не зрозуміє.Бити вербою,на жаль,розуму не добавиш

   1. Винний піп,бо не дотримується карантину.Це він організовав ці маски шоу

  2. Ну почему? Если никого не будет заболевшего, никто не заразится.

 5. Люди прутся в церковь, потому что им хочется халявы. А попам хочется денег. А вирусу пофик на всех. Он закосит и халявщиков, и цервных барыг.

  1. Упс.👍👍👍у попів зараз жнива,бабло рубають,а темний люд,захворівші на коронавірус будуть вимагати лікування.Вибачте,мені їх не шкода.Але вони порозносять хворобу всім,які дотримуються карантин.Ось біда

 6. Паша мерседес,він настоятель Лаври,який😃сам хворий на коронавірус,сказав:до вечера помрете все.Готуйтеся!Ще дайте можливість попам заробити на своїх похоронах.

Comments are closed.