Всього за час карантину  в Ямпільському районі  на самоізоляції перебувало 45 осіб

Про це Ямпіль.INFO повідомила завідувач  Ямпільського районного лабораторного відділення  Шосткинського міськрайонного відділу ДУ  „Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров´я  України” Камчатна Г.П 

«Медичними працівниками за цими особами встановлений медичний нагляд. Однак, викликає занепокоєння той факт, що з приходом  Великодніх свят до району з м. Києва  та інших населених пунктів України приїздить дуже багато людей. В зв’язку з тим, що з кожним днем збільшується захворюваність на COVID-19  по Україні та з метою недопущення розповсюдження хвороби в Ямпільському районі,   прибулим та їхнім родичам, друзям, сусідам  необхідно обмежити коло спілкування та дотримуватись карантинних правил.

Повідомляємо, що останні дані дослідників свідчать про те, що вірус може передаватись від людини до людини на відстані 4 метрів, зберігатись в  повітрі від 30 хвилин до трьох годин, а на поверхнях  предметів – до декількох днів. Таким чином, передача збудника може бути не тільки повітряно-крапельним, а і контактним шляхом.

Шановні мешканці району, щасливих Вам Великодніх свят, дотримуйтесь карантину, цінуйте своє життя та оточуючих, будьте здорові!», – зазначила Ганна Петрівна.

1 thought on “На Ямпільщині на самоізоляції перебуває 11 осіб, що повернулись з-за кордону

  1. Огласите пожалуйста весь список лиц приехавших которые на самоизоляции.

Comments are closed.

error: Content is protected !!