Дорогу Шостка-Ямпіль замість «Міськтрансбуду» ремонтуватиме «Автомагістраль – Південь»

Про це повідомляє Ямпіль.INFO з посиланням на систему Прозоро

Першочергово у тендері на ремонт дороги, що з’єднує два районні центри, здобув перемогу Консорціум «Міськтрансбуд». Згідно протоколу розкриття тендерних пропозицій від 30 березня, це підприємство погодилось виконати роботи за 187 мільйонів 999 тисяч гривень, що на 19% менше першочергової суми в 232 мільйона гривень.

Проте вже 24 квітня рішення про визнання Консорціуму «Міськрансбуд» було скасоване Службою автомобільних доріг у Сумській області. Офіційною причиною вказується те, що підрядник відмовився від укладання договору.

27 квітня був визначений новий переможець тендеру, яким виявилось ТОВ «Магістраль – Південь». Цікаво, що новий переможець виконає роботи лише на 1000 гривень дорожче за  Консорціум «Міськтрансбуд». Саме на таку суму відрізнялись пропозиції компаній. Тож, тепер вартість робіт по ремонту дороги складатиме 188  мільйонів гривень.

Наразі немає офіційної інформації про те, що змусило  Консорціум «Міськтрансбуд» відмовитись від виграного тендеру. Але сьогодні стало відомо, що Служба Безпеки України викрила одного з учасників тендеру на ремонт доріг державного значення в Сумській області на використанні підроблених документів. СБУ підозрює, що підрядник мав намір заволодіти коштами шахрайським шляхом.

2 thoughts on “Дорогу Шостка-Ямпіль замість «Міськтрансбуду» ремонтуватиме «Автомагістраль – Південь»

  1. Невже це правда, що буде відремонтована дорога Шостка-Ямпіль і мої земляки зможуть дістатися до місця призначення, у випадку, якщо маршрути автобусів не відмінять, зокрема, маршрут Шостка-Воздвиженське, на який чекають жителі останнього населеного пункту, щоб виїхати у справах, не тільки двічі на тиждень???

    1. Да нам насрать кто ее будет ремонтировать!!!Главное, чтобы хотя бы начали делать

Comments are closed.

Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com