З 22 травня можуть дозволять перевезення пасажирів в межах району,  але на Ямпільщині немає жодного такого рейсу

Як повідомляє «Уніан»,  Міністерство інфраструктури розробило план відновлення регулярного пасажирського сполучення, який планується проводити в 3 етапи.

Зокрема, перший етап передбачає запуск з 22 травня міських автоперевезень (крім маршрутних таксі) та приміських перевезень (у межах одного району). Але для мешканців Ямпільського району ця дата може не означати початок руху громадського транспорту, адже на даний момент на території району не затверджено жодного автобусного чи залізничного маршруту лише в межах району. Невідомо, чи погодяться перевізники скоротити маршрут межами району, чи чекатимуть дозволу на повноцінне перевезення.

З 29 травня планується запуск внутрішньообласних автоперевезень. Також до 50% приміських поїздів і 42 пари поїздів далекого сполучення категорії “Інтерсіті+”, “Нічний експрес”: у західному напрямку – 11 пар, у південному – 10, у дніпровському – 6, у східному 12, в азовському – 3. Також з 29 травня планується запуск внутрішнього авіасполучення.

Другий етап передбачає запуск з 9 червня міжобласних і міжнародних автоперевезень, в тому числі маршрутних таксі. З 12 червня планується запуск 100% приміських поїздів, які курсуватимуть у світлий час доби, а також всіх пасажирських поїздів згідно з графіком.

Третій етап планується після завершення карантину і передбачає запуск поїздів міжнародного сполучення та сезонних поїздів. А також запуск міжнародного авіасполучення в країни, які відкрили аеропорти для прийому/відправки міжнародних рейсів. Джерело в Мінінфраструктури зазначило, що цей план поки що не затверджений Кабінетом міністрів і може змінитися.

2 thoughts on “З 22 травня можуть дозволять перевезення пасажирів в межах району, але на Ямпільщині немає жодного такого рейсу

  1. Княжичи-Глухов. Мог бы ездить от Княжичей до Воздвиженска.

    1. Це ж маршрут новий затверджувати, воно комусь надо ото, це ж щось робити треба. А так- нема і нема. Можна далі сидіти.

Comments are closed.