290 тисяч гривень податку на додану вартість та 72,5 тисяч гривень штрафних санкцій Шосткинська об`єднана державна податкова інспекція вимагає з ТОВ “Голд-Петролеум”, яке зареєстроване в смт Ямпіль.

Вимогу податківців підприємство отримало ще в 2015 році, але до останнього часу успішно оскаржувала її в судах. Так, постановою Сумського окружного адміністративного суду від 07.09.2016 було задоволено позов товариства, у якому воно просило визнати протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Шосткинської об`єднаної державної податкової інспекції. Таке ж рішення прийняв і Харківський апеляційний адміністративний суд 30.11.2016.

Але 24.04.2020 Верховний Суд України  скасував постанову Сумського окружного адміністративного суду та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду, направивши справу на новий розгляд. Тепр її розглядатиме Сумський окружний адміністративний суд.

Згідно з інформацією Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України, ТОВ “Голд-Петролеум” зареєстроване в Ямполі по вулиці Заводській і займається роздрібною торгівлею пальним.