Вихід з карантину. Які обмеження зняті з 22 травня

Кабінет Міністрів України визнав Сумську область готовою до початку другого етапу послаблення карантину. Тож, тепер наш регіон чекає публікацію відповідної постанови КМУ і готується до зняття ряду обмежень.

Від сьогодні, 22 травня, в Україні запровадили адаптивний карантин. Уряд підтримав рішення щодо подовження карантину і перехід до так званої адаптивної моделі в усіх областях. Це означає, що обмежувальні заходи будуть послаблювати і надалі, залежно від епідемічної ситуацій в кожному регіоні.

Також з 22 травня починається другий етап послаблення карантину. Починається відновлення роботи громадського транспорту (наземного) З 25 травня – відновлення роботи метрополітенів, запрацюють дитячі садочки.

Що дозволяється:

проведення спортивних заходів до 50 осіб без глядачів;

проведення релігійних заходів – не більше однієї особи на 10 м²;

міський, приміський та внутрішньобласний транспорт, окрім метрополітену (його робота дозволена від 25 травня); робота готелів, але не хостелів. Ресторани та басейни в них не запрацюють.

1 thought on “Вихід з карантину. Які обмеження зняті з 22 травня

  1. Проведення релігійних заходів – не більше однієї особи на 10 м²…… Да у нас и в карантин больше народу было…Это же 5 человек на храм….

Comments are closed.