Субпідряд на ремонт дороги Шостка – Ямпіль отримала компанія, яку ЗМІ пов’язують з нардепом Ігорем Молотком

На інформаційних стендах про ремонт дороги Шостка-Ямпіль вказано, що переможець тендеру на ремонт дороги ТОВ «Автомагістраль-Південь» передало замовлення у субпідряд ТОВ «ТД «Династія».

Портал «Наші гроші» пов’язує цю компанію з ім’ям народного депутата Ігоря Молотка:  «Торговий дім «Дінастія» з Шостки належить Андрію Комару і Олександру Єгорченку. Головний у цій парі Комар, який має 80% статутного капіталу фірми і у попередньому скликанні Верховної Ради мав статус помічника народного депутата Ігоря Молотка. До 2017 року фірма займалась торгівлею напоями, а потім їй додали КВЕД з будівництва доріг, і вона різко стала одним з найбільших ремонтників місцевих доріг Сумщини, – зазначається у повідомленні.

Видання припускає, що ТОВ «ТД «Династія» та ТОВ «Магістраль Південь» співпрацюють, як під час проведення тендерів, так і при виконанні робіт. За останні роки «Дінастія» взяла участь у 41 тендері, і у 35 випадках її конкурентом була… «Автомагістраль-Південь». Лише в одному випадку ця пара на тендері понижувала ціну своїх пропозицій. В решті випадків вони або дочікувались поки замовник відхилить усіх конкурентів, або один зі спаринг-партнерів зробить мінімальний крок вниз.

За даними джерела «Наших грошей», загальноукраїнський фаворит виграючи тендери на ремонт доріг на півночі Сумської області довкола Шостки, наймав на виконання робіт саме «Дінастію». Лише у 2019 році «Дінастія» отримала від «Автомагістралі-Південь» 15,79 млн грн у якості субпідрядника. І це робить виключно риторичним питання про те, чи могли ці фірми бути справжніми конкурентами на інших тендерах, що проводились у той самий час, коли «Дінастія» субпідрядила на «Автомагістраль-Південь» і офіційно відкочувала назад своєму наймачу 5% за послуги генпідряду (проплати на 790 тис грн у 2019 році).

Фігурує ТОВ «ТД «Династія» і у щонайменше одному кримінальному провадженні. Так, за даними Ямпіль.INFO, у серпні минулого року слідчі Слідчого управління ГУНП в Сумській області розслідували справу за фактомпривласнення службовими особами ТОВ «Торговий дім «Дінастія» бюджетних коштів, шляхом внесення неправдивих відомосте про обсяги виконаних робіт до актів приймання виконаних будівельних робіт по ремонту доріг по вул. Романова в с. Реутинці Кролевецького району, Погорілівка-Реутинці (по с.Обтове) окремими ділянками, Терехове, частини вулиці Шкільна м. Кролевець, під’їзд до ст. Вороніж по вул. Колєснікова смт Вороніж Шосткинського району Сумської області.  

1 thought on “Субпідряд на ремонт дороги Шостка – Ямпіль отримала компанія, яку ЗМІ пов’язують з нардепом Ігорем Молотком

  1. Об этом человеке извесно только то что он не сидел в тюрьме,но почему он не сидел в тюрьме мы не знаем ” Марк Твен’ Samuel Langhorne Clemens 1835 – 1910.

Comments are closed.