Освоїти замовлення на 15 мільйонів гривень виявили бажання ПП «Шляховик – Шостка», ТОВ «Бахмачгазбудсервіс» та ТОВ «АМК РЕМ-БУД»

Про це інформує Ямпіль.INFO з посиланням на систему Прозоро

21 травня закінчився термін подання тендерних пропозицій, а сам аукціон запланований на 26 червня.

ПП «Шляховик – Шостка» засноване 11 років тому в м. Шостка, його очолює Тевасян Рафаель Вачикович. ТОВ «АМК РЕМ-БУД» засноване в 2012 році в селі Синяк Київської області і перебуває у власності Куковенка Андрія Михайловича. А з ТОВ «Бахмачгазбудсервіс» ямпільчани вже добре знайомі, адже саме ця компанія протягом двох років ремонтувала цю дорогу.  Це підприємство було засноване в 2008 році в місті Бахмач, його очолює Сагателян Артак Бабкенович.

Відомо, що 2018 році ТОВ «Бахмачгазбудсервіс» здійснювало середній поточний ремонт окремих ділянок автодороги Ямпіль – Свеса – М. Буда – Княжичі по селу Орлівка і допустило цілий ряд дефектів. Останні були виявлені у вересні 2019 року в результаті комісійного обстеження відремонтованої автодороги. Служба автомобільних доріг у Сумській області видала ТОВ «Бахмачгазбудсервіс»письмовий припис про усунення виявлених недоліків, але підприємство проігнорувало вимоги служби. Варто зазначити, що підприємство досі не ліквідувало на дорозі колодязі, які слугували для заміру товщини дорожнього покриття.

Хто стане переможцем тендеру і отримає замовлення на ремонт дороги стане відомо наприкінці червня. Зазначимо, що орієнтовна вартість робіт  складає 13 мільйонів 904 тисячі гривень. В ході торгів цю суму можуть дещо знизити, але практика минулих років показує, що зекономлені кошти направляють на ремонт доріг в інших районах області.

2 thoughts on “На тендер на ремонт дороги Ямпіль-Свеса подались три компанії

  1. Две фирмы, где хачики во главе, в тендере. Ясно что подставы. Очередной развод и отывание денег. За нос людей водят.

Comments are closed.