Селищна рада запропонувала ямпільчанам до обговорення  нові ставки податку на нерухомість

Проект рішення Ямпільської селищної ради «Податк на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  для об’єктів житлової та нежитлової  нерухомості  на території  Ямпільської селищної ради на 2021 рік» оприлюднений на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

Рішенням пропонується установити  на території Ямпільської селищної ради для платників податку, які є власниками об’єктів житлової  та/або нежитлової  нерухомості,   ставки податку на нерухоме майно:

1) для фізичних осіб: 

– для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, у розмірі  0,25 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

-для всіх об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб у розмірі 0,25 відсотка  розміру мінімальної заробітної плати, за 1 кв. метр бази оподаткування, окрім об’єктів нежитлової нерухомості, призначених для обслуговування житлового будинку (сарай,гараж, погреб і т.ін) та індивідуального гаражного будівництва, яким визначено 0,01 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, за 1 кв. метр бази оподаткування.

2) для юридичних осіб:

-для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб у розмірі 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, за 1 кв. метр бази оподаткування.

-для  об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, у розмірі 0,25 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, за 1 кв. метр бази оподаткування.

1 thought on “Селищна рада запропонувала ямпільчанам до обговорення нові ставки податку на нерухомість

  1. А есть ли такие, кто будет освобождаться от налога? т. е ветераны АТО, пенсионеры, чернобыльцы или для всех одинаково? Кто может ответить на этот вопрос?

Comments are closed.