Оголошений у квітні тендер на поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О191801 Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичи був визнаний таким, що не відбувся.

Річ у тім, що пропозиції двох з трьох компаній, що подавались на тендер, були відхилені. Зокрема, до тендеру не допустили ПП «Шляховик Шостка» та ТОВ «Бахмачгазбудсервіс». Лише документи ТОВ «АМК РЕМ-Буд» відповідали вимогам тендеру, як наслідок торги відмінили через відсутність другого учасника.

Чим саме замовнику робіт – ДП «Дороги Сумщини» не сподобались пропозиції  ПП «Шляховик Шостка» та ТОВ «Бахмачгазбудсервіс» не повідомляється. Але відомо, що у попередні роки до ТОВ «Бахмачгазбудсервіс» були претензії щодо якості виконання робіт на вищевказаній дорозі.

Щодо пропозиції ТОВ «АМК РЕМ-Буд», то вона склала 14 мільйонів 891 тисяча гривень. Це лише 13 тисяч гривень менше від оголошеної ДП «Дороги Сумщини» вартості робіт. Зазначимо, що в дорожній сфері хорошим результатом тендеру вважається зменшення вартості виконання робіт на 20%.

ДП «Дороги Сумщини» вже оголосило повторний тендер на ремонт цієї дороги, але початок цього аукціону запланований аж на 19 серпня. Це означає, що навіть у випадку, якщо тендер відбудеться, його переможець зможе приступити до виконання робіт лише на прикінці серпня – початку вересня.    

Варто зазначити, що подібним чином тендери на ремонт дороги автомобільної дороги загального користування місцевого значення О191801 Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичи проходили і в минулому році, але тоді планувалось відремонтувати значно меншу ділянку дороги.