Україна наразі не планує відновлювати залізничне сполучення з Російською Федерацією, – МЗС

Україна наразі не планує відновлювати залізничне сполучення з Російською Федерацією, яке було припинене у зв’язку з пандемією коронавірусу, з огляду на високі показники захворюваності в Росії. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

За його словами, хоча урядом і було ухвалено рішення про поступове відкриття кордонів України, про відновлення залізничного сполучення з Росією наразі не йдеться. Дипломат також нагадав, що авіаційне сполучення з Російською Федерацією припинилося ще в 2014 році.

Він зазначив, що Росія наразі перебуває на піку захворюваності і є третьою країною у світі за кількістю хворих: “Це просто небезпечно повноцінно відновлювати сполучення і ставити під загрозу епідситуацію в Україні, оскільки й у нас цифри зростають”.

Нагадаємо, для мешканців Ямпільського району відновлення залізничного сполучення з Росією означитиме відновлення курсування  поїздів Львів-Москва, Москва-Львів, Москва-Миколаїв, Миколаїв-Москва, Кишинів-Москва та Москва-Кишинів, які зупиняються на станції Хутір Михайлівський і використовуються передусім для внутрішнього сполучення. Тим більше, що Укрзалізниця досі не відновила на постійній основі швидкісний електропоїзд Зернове-Київ.   

4 thoughts on “Україна наразі не планує відновлювати залізничне сполучення з Російською Федерацією, – МЗС

  1. Ещё один поезд который будет останавливаться по станции Хутор-Михайловск это 24/23 Одесса- Москва-Одесса!!!

  2. Та зараз загалі ні з ким не потрібно відкривати це сполучення. Тому що ми всю весну сиділи на карантині, так і все літо просидимо.

Comments are closed.