Ямпільський районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Сумській області повідомляє, що з 28 травня 2020 року отримувачам паспорта громадянина України вперше паралельно стала доступною ще одна послуга – присвоєння особі реєстраційного номера облікової картки платника податків. Це означає, що відтепер немає необхідності відвідувати Центр обслуговування платників податків для написання заяви та отримання довідки про присвоєння номера облікової картки платника податків, що дозволить зменшити кількість візитів громадян до державних органів та заощадить їх власний час.

Про це Ямпіль.INFO повідомила завідувач Ямпільського РС УДМС України в Сумській області Лариса ДУКА

Що для цього потрібно? Заявник має бути віком від 14 до 18 років із зареєстрованим місцем проживання. І головне-мати бажання одночасно з оформленням паспорта зареєструватись в Державному реєстрі платників податків.

У підрозділах ДМС ця послуга надається безкоштовно.

Нагадуємо, що оформлення паспорта громадянина України вперше здійснюється в термін 20 робочих днів.

Особа, яка досягла 14-ти річного віку, подає такі документи:

  • свідоцтво про народження;
  • паспорти громадянина України батьків або одного з них;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);
  • довідку про реєстрацію місця проживання особи (додаток №13 до Правил постанови КМУ від 02.03.2016 р. №207 – видається органом реєстрації за місцем проживання особи). Всі документи подаються в оригіналах.

1 thought on “🔴 Відтепер в Ямполі ІD-паспорти видають разом з номером платника податків

  1. Газета смогла наконец узнать имя быдло рисователя? Неужели это секретная информация! Общественность требует имя преступника!!

Comments are closed.