🔴 Верховна Рада ліквідувала Ямпільський район

Верховна Рада ухвалила постанову №3650 про утворення та ліквідацію районів

Проект постанови за основу і в цілому підтримали 238 депутатів.

У документі йдеться про ліквідацію Ямпільського, Шосткинського, Середино-Будського та Глухівського районів Сумської області. Натомість створюється новий Шосткинський район, кордони якого встановлюються по зовнішньому кордоні територій сільських, селищних, міських територіальних громад, що наразі входять до складу  Ямпільського, Шосткинського, Середино-Будського та Глухівського районів.

Фактично ліквідація Ямпільського району відбудеться 25 жовтня 2020 року, коли на чергових місцевих виборах не буде обиратись Ямпільська районна рада. Натомість виборці району голосуватимуть за депутатів Шосткинської районної ради.

15 thoughts on “🔴 Верховна Рада ліквідувала Ямпільський район

 1. Шість років тому, сільський голова з яким я навчався в с\п інституті доповідав про сливання районів. 3 роки назад Шосткинський голова районноі громади осіб з інвалідністю, питав точно буде один район? При оформленні мені на роботу по квоті з інвалідністюю. Фінансування ГО йдеться по корупційним схемам, за З роки діяльності ГО”Інвалідів Хутір-Михайлівська” тільки церква “Надія” Ямпіль, підтримала гуманітарної допомогою, проте я не є віруючим. За волю, за долю,за гідне життя!

 2. Ну что ж, поздравляю. Больше не райцентр, а просто посёлок.

  1. Які блін.вітання… життя ще більше стане тяжким! За кожнoю довітко ю у”райцентр”.Гроші,час і здоров”я

   1. Мне с табличкой «Сарказм» стоять, как для аутиста Шелдона Купера?

 3. Все для людей…все для людей… Окрім сарказму – нічого. Навіть емоцій…

 4. Возрадуємся братія – ми всі разом чесно та сумирно прожили нікчемне життя своє в позі =рачки=… нащадки пригадають- хто виживе…

  1. та не, жрите теперь говно кружкой сами. патриоты жуевы, накерувались самостийни и незалежни.
   СКОРОПАДСКИЙ:

   «У украинцев ужасная черта — нетерпимость и желание добиться всего и сразу… Кто желает все сразу, тот, в конце концов, ничего не получает. Мне постоянно приходилось говорить им об этом, но это для них неприемлемо. Например, с языком: они считают, что русский язык необходимо совершенно вытеснить… Если они, т. е. Директория, не образумятся и снова выгонят всех русских чиновников и посадят туда всех своих безграмотных молодых людей, то из всего этого выйдет хаос, не лучше того, что было при Центральной Раде. Когда я говорил украинцам: “Подождите, не торопитесь, создавайте свою интеллигенцию, своих специалистов по всем отраслям государственного управления” — они сейчас же вставали на дыбы и говорили: “Це неможливо…”»

   1. Стукарік,у росіян ,як і у тебе ,є “черта”пхати свої носи у справи чужих держав.Ми,українці”у себе вдома прибираємо,як можемо.Нам не потрібно вказівки іноземців.Наводи порядки в себе на росіі

    1. Если бы вы, суки, закрылись по своим конурам и жить остальным не мешали..

 5. Якось Дружба, Свеса живе у стані “за кожною довідкою у райцентр” і живуть. Тепер і Ямпіль спробує.
  Потрібно розвивати місцеве самоврядування, а не шукати, де вкрасти і присвоїти. Тоді і жити будемо нормально.

 6. Та чого ви, люди? Нас, на жаль, стає все менше. Це дуже складно і боляче- втрачати те, що було твоїм. Але ми повинні бути разом. Всім бажаю витримати новий нелегкий етап. Мужності і терпіння, сил та натхнення! Єднаймося!

Comments are closed.