Про це інформує офіційний сайт Ямпільської РДА

«Необхідно прийняти консолідоване рішення і знайти можливості реально розпочати підготовчий процес передачі мережі водопостачання та водовідведення в селищі Свеса», – зазначив голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Сергій ДВОРНИК під час робочої зустрічі щодо врегулювання ситуації з передачі мережі водопостачання та водовідведення в селищі Свеса

У обговоренні також взяли участь депутат Сумської обласної ради Костянтин ТОВСТУХА, голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, представники Свеської селищної ради, ПрАТ «Свеський насосний завод» та депутати Ямпільської районної ради. 

Генеральний директор ПрАТ «Свеський насосний завод» Павло Кульбака проінформував, що у зв’язку зі скрутним фінансовим становищем підприємства, немає можливості  надалі надавати селищу послуги з водопостачання і водовідведення та відновити існуючу мережу. Також запевнив, що на даний час технічна документація повністю зібрана та знаходиться в належному стані.

«Ямпільська райдержадміністрація та районна рада не є сторонами даного процесу прийому-передачі, ними є ПрАТ «Свеський насосний завод» та Свеська селищна рада,  саме вони повинні розробити спільний  алгоритм передачі даної мережі», – наголосив Сергій Іванович під час обговорення.

На даний час необхідно Свеській селищній раді прийняти  виважене рішення щодо надання згоди про прийняття до комунальної власності територіальної громади об’єктів водопостачання та водовідведення, зазначивши ряд умов для здійснення  процесу передачі, або визначитись щодо неприйняття даних об’єктів до комунальної власності.

З цього проблемного питання між керівництвом заводу та селищною радою обговорення та листування триває  протягом двох останніх років, тому, на даний час потрібні не слова, а реальні кроки. Необхідно прийти до розумних компромісних рішень у визначенні спільного алгоритму дій.

«Ми повинні людям гарантувати стабільне надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення, – говорив Сергій ДВОРНИК. – Мешканці селища не повинні бути заручниками цієї проблемної ситуації».

5 thoughts on “Проблему водопостачання селища Свеса обговорили в райдержадміністрації

  1. Аникушин пора на отдых, а ты за голову берешься?

  2. Бла-бла-бла, ні про що…Триндець Свесі, води не буде, бо немає господаря.

  3. Дякуємо за змістовну нараду, проблему потрібно вирішувати, все буде добре.

  4. Какой план?
    Руководство завода имущество дербанит, уже станки вырезают и продают, то что не могут продать ламают и на металолом.
    Короче, Кульбаке есть чем занятся и нас рать ему на людей и поселок, короче говоря.

  5. Да и Филону ловить здесь нечего, это не таможня!

Comments are closed.