🔴 За тиждень на Ямпільщині зареєстрували 6 підозр на COVID-19, але жоден випадок не підтвердився

За останній тиждень липня 2020 року по Ямпільському району  зареєстровано 6 жителів району, у яких підозрювали захворюваність  на коронавірусну інфекцію. У даних осіб був відібраний біоматеріал і доставлений у вірусологічну лабораторію  ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України». За контактними особами в осередках був встановлений медични й нагляд. За результатами аналізів у шести підозрюваних осіб, коронвірус не виявлений.

Про це Ямпіль.INFO повідомила завідувач  Ямпільського районного лабораторного відділення  Шосткинського міськрайонного відділу ДУ  „Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров´я України” Камчатна Г.П 

На даний час  в Ямпільському районі  на самоізоляції  знаходяться  7 осіб, які прибули з Російської федерації.

Повторно звертаюсь до  населення  Ямпільського району: при поверненні або гостинного відвідування громадян з м. Києва, інших населених пунктів України чи із-за кордону просимо самоізолюватись на 14 днів. При появі симптомів коронавірусної хвороби (підвищення температури тіла, катаральних явищ та ін.)  негайно звертайтесь до сімейного лікаря. Не піддавайте загрозі своє життя та життя інших людей!