Ямпільчани б’ють на сполох – варварськи знищується одне з найкрасивіших місць селища

Суцільна вирубка проведена на великій ділянці серед лісу, неподалік траси Шостка-Ямпіль. Саме там звикли збирати гриби та ягоди мешканці районного центру.

Цікаво, що на сервісі lk.ukrforest.com, який був створений спеціально для того, щоб пересічні громадяни мали змогу перевіряти законність вирубок та повідомляти про виявлені порушення до правоохоронних органів, суцільна вирубка у цьому місці взагалі не позначена. Тож виникають сумніви у її законності.

Хто веде лісозаготівельні роботи на Усковській горі достовірно невідомо, але самі ямпільчани зазначають, що помітили в цьому місці техніку та працівників Ямпільського агролісгоспу.

Проте, як повідомив директор ДП «Ямпільський агролісгосп» Олексій Котляров, його підприємство відношення до цієї вирубки не має. Мова йде про ліс державного лісового фонду.

04
05
06
07

Ще однією великою проблемою Усковської гори є видобуток піску, який також ведеться варварським способом.

01
02
03
Прикро, але Ямпіль стрімко втрачає одне із своїх найгарніших урочищ. Якщо цей процес терміново не зупинити, вже за кілька років ми можемо забути про ліс на Усковській горі.

14 thoughts on “🔴 📸 В Ямполі на Усковській горі триває масштабна вирубка лісу

 1. Ну так если не совпадает, значит надо сообщать в органы.

 2. Настоящая цена, котору мы платим за концерты «Нашего края». Ямполь радовался и танцевал, а за посёлкам рубили лес

   1. Надо создавать “народную дружину” вылавливать этих лесорубов и наказывать ,народным судом.жопой на муравейник.

    1. Выловить вы можете соседа дядю Васю, который пошёл себе одно дерево спилить на дрова. А здесь действует организованная группа.

    2. Митяй, так создавай и сади на муравейник чем хочешь тех, кто давал команду такое вытворять. Написал и дальше пошел? НАДО! Это ты кому сейчас задачу поставил? Если бы выходить, то уже давно надо было народу выходить, а так сидите как мыши и радуйтесь праздничкам.

  1. А почему не «настоящая цена, которую мы платим за отремонтированную дорогу»?

 3. Если они заносят деньги кому надо, то ничего им не будет.

 4. Так звоните в лесхоз, а не полагайтесь на ОБС. Грамотно утку запускаете!

Comments are closed.

error: Content is protected !!