Завідуюча Ямпільського районного лабораторного відділення  Шосткинського міськрайонного відділу ДУ  «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров´я  України» Ганна Камчатна повідомила Оперативну інформацію про випадки  гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 по Ямпільському району

Станом на 08.00. 05.10.2020 року зареєстровано:

І. Всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19      –10, з них 5 осіб вилікувались (в т.ч. Ямпіль -4, Дружба -1).

Активних випадків -5                                                                            

1.1. Госпіталізовано            – 1

1.2. На самоізоляції (проводиться лікування на дому) – 4

1.3. Вік, осіб:

         – до 18 років (діти 13 та 14 років по м. Дружба) – 2

         – 19-65 років                – 2

         – старше 65 р.              – 1

1.4. Стать, осіб:

         – чоловіча          – 4

         – жіноча              – 1

1.5 Територіальний розподіл:

         Смт Ямпіль -3

           М. Дружба -2

         Із 5 активних випадків на сьогоднішній день зареєстровано 2 сімейних вогнища (по м. Дружба -2 активних хворих, по смт Ямпіль -2 активних хворих).

Якщо аналізувати хворих із 10 випадків, то зареєстровано 3  сімейних вогнищах, в яких хворіли : по смт Ямпіль у двох сім’ях по 2 особи, по м. Дружба -3 особи.

Контактних на самоізоляції по коронавірусній інфекції (які контактували з хворими) – 14 осіб, знаходяться на самоізоляції.

ІІ. Підозрілі випадки захворювання на COVID-19   –    2

Смт Ямпіль – 2,

На самоізоляції -2.

Контактних – 3 особи, знаходяться на самоізоляції.

5 thoughts on “На Ямпільщині вже 10 випадків COVID-19

  1. це все наслідки безвідповідального ставлення органів влади до карантинних обмежень, так сьогодні о 17-15 зустріч з Молотком

  2. Огурец на огороде проверь на короно вирус , и него он есть.

    1. когда мест для лечения в стационаре не будет и будешь на самоизоляции дома задыхаться и к тебе никто не приедет тогда твой огурец и проверят

      1. Огірок тоді вже буде зморшкуватий і нікому не цікавий. Бережіть, люди, себе, поки огірки у вас ще тверді і соковиті! А масове діагностування для запобігання розповсюдження і навіть елементарні засоби дотримання правил самозахисту досі ще є найдієвишими проти ураження covid19. А тому, хто каже, що не вірить в коронавірус скажу – це не Господь Бог, щоб в нього вірити чи не вірити, про коронавірус треба знати.

  3. что то Сагайдака давно не видно. братан ты как? общественность переживает не сковидился еще?

Comments are closed.