Це значно більше ніж в сусідніх Середино-Будському (77 випадків), Глухівському (138 випадків), Путивльському (134 випадків) та Шосткинському (70 випадків) районах, де коронавірус почали виявляти на кілька місяців раніше.  Випереджає Ямпільщину за сумною статистико лише місто Шостка – 872 випадки.

За минулу добу діагноз COVID-19 підтвердили у 6 мешканців Ямпільського району, загалом на території Сумщини – у 851 особи.

У той же час за добу офіційно одужали від цього захворювання семеро ямпільчан. З урахуванням всіх перехворівших, у нашому районі залишається 77 підтверджених активних випадків COVID-19.

Нагадаємо, для зменшення динаміки приросту захворюваності Урядом був введений карантин вихідного дня, який вводить заборону на діяльність всіх розважальних, громадських та торгівельних закладів протягом суботи та неділі. У цей період дозволено працювати лише аптекам, продуктовим магазинам, автозаправним станціям та СТО, заклади громадського харчування працюють виключно на виніс. Крім того, днями вступила в силу норма закону, яка дозволяє штрафувати людей, які порушують масковий режим.

Не виключено, що в нашій країні буде введено і тотальний карантин, аналогічний весняному, якщо вже введені заборони не дозволять знизити приріст захворюваності. Введення локдауну прогнозують на різдвяно–новорічні свята.