Сьогодні, 3 грудня, відбулося пленарне засідання першої сесії Сумської обласної ради восьмого скликання.

Про це інформує офіційний сайт облради

Голова Сумської обласної територіальної виборчої комісії Яна Леоненко представила оновлений депутатський корпус, зазначивши, що віднині на обласних депутатів покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан громади, благополуччя жителів.

Серед депутатів є ті, хто вперше отримав мандат народного обранця, і ті, кому не вперше люди довірили представляти свої інтереси у найвищому в області органі місцевого самоврядування. У раді сформовано шість фракцій – політичних сил, які пройшли до обласного парламенту.

Яна Леоненко зачитала текст вітання від Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Депутати сформували тимчасову робочу президію засідання. Головуюча депутат Віра Лаврик від імені колег подякувала Володимиру Токарю за плідну, консолідуючу роботу на посаді голови обласної ради сьомого скликання у непростий для країни час, вручила квіти. Слова подяки були адресовані й членам Сумської обласної територіальної виборчої комісії та її голові Яні Леоненко.

Далі перейшли до висунення кандидатів на посаду голови обласної ради восьмого скликання. Таємним голосуванням 39 голосами «за» було обрано представника партії «Слуга народу» Віктора Федорченка. За його опонента – представника ВО «Батьківщина» Вадима Лисого проголосував 21 депутат із 63 присутніх. Першим заступником голови обласної ради обрано представника політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Олександра Стрельченка. Його кандидатуру підтримало 37 депутатів.

У роботі пленарного засідання взяли участь народні депутати Ігор Молоток та Михайло Ананченко.

Після закінчення сесії голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома привітав новообраних очільника Сумської обласної ради та першого заступника голови з обранням на високі посади та побажав плідної роботи на благо Сумщини.

Наступна сесія обласної ради запланована на 11 грудня.

2 thoughts on “Головою Сумської обласної ради обрали Віктора Федорченка

  1. Чекаємо на призначення голови Шосткинської державної районної адміністрації, ГО”Інвалідів Хутір-Михайлівська”, при реорганізайії шляхом приєднення до іншого ГО такого самого статусу. Міжнародний день осіб з інвалідністю тому підтверження, який пройшов в онлайн-режимі з зв’язку пандемією корона-віруса. За волю,за долю, за гідне життя!

Comments are closed.