Ямпільська селищна рада затвердила старост та розширила свій апарат

В передостанній день року в Ямполі відбулось позачергове засідання селищної ради.

Найбільш резонансним рішенням стало обрання старост. Незважаючи на те, що в Ямпільську об’єднану територіальну громаду, окрім Ямполя, об’єдналось сім сільських рад, селищний голова Ольга Губар запропонувала утворити вісім старостинських округів, додавши чиновників в Імшані та Грем’ячці.   

На питання депутата селищної ради Олександра Соломко про те, скільки селищному бюджету будуть обходитись додаткові старостинські округи, Ольга Губар не змогла назвати конкретної суми.

-Це будуть видатки на заробітну плату старости та діловода, – зазначила Ольга Костянтинівна. – У людей різна заробітна плата, а тому я не можу назвати суму.

Проте, голову селища доповнив голова фінансового управління, депутат селищної ради Євген Родінка, який зазначив, що видатки на старосту і діловоду будуть у середньому 200 тисяч на рік.

На репліку депутата Олександра Соломко про те, що в сусідній Дружбівській об’єднаній територіальній громаді в старостинських округах бюджет оплачує лише посади старост, Ольга Губар відповіла:  

-Давайте ми будемо свої рішення приймати. В Дружбі два примикаючі населені пункти, які історично вважалися межами Дружби. У нас віддаленість достатньо різна і населення більше, ніж у сусідніх громадах. Моя пропозиція – підтримати створення 9 округів, – зазначила селищний голова.

Цілком прогнозовано це рішення було підтримано більшістю депутатів, не голосували лише троє депутатів: Т. Ісаєнко, О.Соломко, Р.Доценко, решта проголосували «за».

Таким чином, старостою с. Воздвиженське стала Горбачова Оксана Олегівна, с. Білиця – Давидова Лариса Віталіївна, c. Імшана – Демич Валентин Миколайович, с. Шатрище – Каланчук Галина Анатоліївна, c. Грем’ячка – Кравченко Тетяна Миколаївна, с. Степне – Помощник Любов Іванівна, с. Антонівка – П’ятниця Володимир Миколайович, с. Усок – Сенченко Валентина Яківна, с. Паліївка – Тимошик Олександр Григорович.

Апарат ради збільшили ще на 13 посад.Селищний голова пояснила це необхідністю організації роботи відділів освіти і культури.

– Для того, щоб запрацювали відділи освіти і культури, потрібні нові посади для організації їх роботи, – зазначила Ольга Губар. – Ми кошти на них не закладаємо, фінансуватимемо в межах тих коштів, які ми вже затвердили. Будемо викручуватися за рахунок того, що у нас ще не всі посади укомплектовані.

Тепер у структурі апарату селищної ради 83,5 посад фахівців.

Ще одним важливим рішенням стало звернення депутатів до Шосткинської районної ради з закликом повернути громаді кошти вільного залишку Ямпільського районного бюджету.

-Ми звертаємося до Шосткинської районної ради з закликом повернути кошти вільного залишку загального фонду Ямпільського районного бюджету, які по завершенню року будуть перераховані до їх бюджету, – зазначив начальник фінансового відділу, депутат Євген Родінка. –Це кошти, які формувались з податків мешканців Свеської та Ямпільської громад, у співвідношенні приблизно 62,6%. Ми просимо розглянути це питання на сесії і, при розподілі вільного залишку, передати їх у формі дотації до Ямпільського селищного бюджету.

Це рішення було підтримано депутатами одноголосно.

7 thoughts on “Ямпільська селищна рада затвердила старост та розширила свій апарат

 1. Странно, Бойко на предыдущей сессии был против старост в Имшане и Гремячке, а на этой сессии поднял руку “ЗА”. Интересно, он простая марионетка или Губарь купила с потрохами???

  1. Поговаривают должность пообещала… вот и посмотрим так оно или нет

 2. Евгений Родинка или не умеет считать или нас обманывает!
  На одного старосту 13 тыс. Деловоду примерно 9 тыс
  ИТОГО 13+9=22 тыс. х 9 ( ОКРУГОВ) = 200 тыс. В МЕСЯЦ!!!!!!!!!!
  НЕ ДЕЛАЙТЕ ИЗ НАС ДУРАКОВ!
  ЗА ГОД – 2.5 млн.

 3. Там спрашивали про один старостинский округ. Я считать умею.

 4. Господа полицаи, фотофиксации нарушений мало? Где штрафы за маски, у депутанов деньги на штраф есть.

Comments are closed.