Це стосується управлінь соціального захисту населення, підрозділів архівного відділу, представників служби у справах дітей

Про це заявив т.в.о. голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Волинець, – пише shostkanews.city

До Шосткинської РДА приєднуються три адміністрації з Ямполя Середино-Буди та Глухова. Все це відбувається в умовах децентралізації. Нещодавно т.в.о. Шосткинської РДА Ігор Волинець підписав розпорядження про введення в дію нової структури.

До неї увійдуть фахівці Шосткинської РДА та вищеназваних населених пунктів. Вона, за словами Ігоря Волинця, буде складатись, зі 131 штатної одиниці, а зараз це 64 працівники. «Тобто з одного боку йде збільшення штатної чисельності. Разом з тим, розуміючи, що фактично об’єднуються 4 райдержадміністрації, в яких сумарно працювало понад 200 осіб, то в цілому йде зменшення чиновницького апарату», – говорить Ігор Волинець.

Проте зовсім без адміністративних послуг на місцях мешканці новоприєднаних населених пунктів через скорочення РДА не залишаться. Частина співробітників територіально знаходитимуться у Глухові, Ямполі, Середино-Будібудуть, хоча рахуватсь будуть, як співробітники Шосткинської РДА.

Зокрема, в першу чергу, це стосується управлінь соціального захисту населення, підрозділів архівного відділу. Обовязково будуть представники служби у справах дітей. Що стосовно самої Шосткинської РДА, то відділи освіти та культури будуть ліквідовані, адже тепер школами та закладами культури району завідують управління Шосткинської громади.

Співробітники відділів що ліквідовуються вже попереджені про звільнення. «Ми будемо максимально пропонувати їм інші посади відповідно до їхнього фаху, їхньої освіти, їхніх професійних даних, їхнього досвіду. Можливо хтось погодиться з цими пропозиціями, можливо хтось обере інший шлях – це вже індивідуальне питання до кожного співробітника. Тобто, я б не говорив, що йде масове звільнення.», – підкреслив Ігор Волинець.

Разом з тим будуть утворені нові відділи. За словами т.в.о. Шосткинської РДА, сили будуть направлені на роботу з органами місцевого самоврядування, з ОТГ – зараз їх 10 в оновленому Шосткинському районі. «Напрямок роботи з ними буде одним з ключових», – повідомив Ігор Васильович.

Основна мета змін у райдержадміністрацій оптимізувати послуги що надаються, розмежувати те, чим займаються громади з, тим чим займається адміністрація. По-перше, щоб не було дублювання, коли одні й ті ж функції виконують підрозділи в громадах та адміністраціях. По-друге, щоб ніякий напрямок не був втрачений.

Оновлена Шосткинська РДА запрацює вже з 3 березня.

2 thoughts on “В Ямполі працюватимуть окремі фахівці Шосткинської РДА

  1. Реформы на то они и реформы, чтобы улучшать жизнь населения, а нас всё наоборот! Зачем было разгонять район, чтобы опять создать подразделения?! Что мы получили??? Единственное, так это дорогу сделали на Шутку, так это не заслуга, а обязанность власти (повернуться к людям).. Я не вижу пользы в админреформы..Да и дело не в бездельниках райдержадминистрации (я их не защищаю) Кто мне ответит ,какие плюсы в этой реформе ,для нас, для простого населения?

  2. Якщо в Ямполі будуть працювати фахівці від Шосткинської адміністрації, то для чого тоді в селищній раді створюють управління соціального захисту? Навіть об’ява про конкурс розміщена на сайті селищної влади. Виявляється чиновницький апарат не скорочують, а роздувають. І для чого в селищній раді робити управління соц.захисту, якщо воно й так буде від Шосткинської РДА? Теж саме по службі у справах дітей. Навіщо її створюють в ОТГ, якщо будуть працювати фахівці Шосткинської РДА?

Comments are closed.