На Ямпільську районну раду, що перебуває у процесі ліквідації, досі витрачаються бюджетні кошти, -ЗМІ

Сьогодні, 11 лютого, відбулося засідання 4-ї сесії Шосткинської районної ради. На ньому з’ясувалося, що ліквідація Ямпільської, Глухівської та Середино-Будської районних рад застрягла на етапі виплати заробітних плат і компенсацій звільненим працівникам. Деякі люди вже влаштувалися до інших органів місцевого самоврядування, але Шосткинська районна рада так і не розрахувалася з ними.

Голова райради Вікторія Сокол пояснила: усе через те, що Шосткинська районна державна адміністрація і досі не надала для затвердження районним депутатам зміни до бюджету 2021 року, передає shostka.info.

«До сьогоднішнього дня не були затверджені звіти з виконання бюджетів по Ямпільській, С-Будській, Глухівській та Шосткинській районних рад. До цього ми не бачили перерахунку коштів, і ми не бачили вільних залишків на рахунках всіх районних рад. Тому ми це питання раніше не підіймали. Але 22 січня всі звіти були готові. Я двічі особисто зверталася до т.в.о. голови Шосткинської РДА Ігоря Волинця, але ніяких цифр ми до сьогодні не отримали. Якщо ми звільнимо людей в понеділок, то у нас в бюджеті зекономиться 516 тис. грн», – розповіла Вікторія Сокол.

За її словами, кожного дня на утримання приєднаних рад з бюджету Шосткинського району йде 17 тис. 160 грн, хоча ті по суті вже не функціонують.

У роботі сесії зробили 15-ти хвилинну перерву. За цей час хотіли таки отримати бажаний проект бюджетних змін від районної адміністрації. Однак т.в.о. голови Шосткинської РДА Ігоря Волинця на робочому місці не застали, хоча майже все засідання він був присутнім у залі. Телефоном Ігор Волинець повідомив, що «ніхто зі співробітників Шосткинської РДА без його особистих розпоряджень не подаватиме ніяких звітів чи виступати на сесії».

Тож усі одноголосно вирішили направити звернення депутатів районної ради до голови Сумської ОДА, Президенту України, Кабінету міністрів щодо вжиття заходів до т.в.о. голови Шосткинської РДА Ігоря Волинця з метою забезпечення реформи децентралізації в частині ліквідації Глухівської, Середино-Будської та Ямпільської районних рад Шосткинського району. Зокрема виконати перед ним усі фінансові зобов’язання.

Також за пропозицією Віктора Долиняка прийняли рішення, яким вимагають у Шосткинської РДА негайно надати зміни до бюджету Шосткинського району на 2021 рік, а саме в частині фінансування районної ради. Зміни хочуть бачити вже завтра, 12 лютого. Їх районні депутати планують затвердити в найближчі дні.

3 thoughts on “На Ямпільську районну раду, що перебуває у процесі ліквідації, досі витрачаються бюджетні кошти, -ЗМІ

  1. 1. Рішенням сесії районної ради затверджуються звіти про виконання районних бюджетів за відповідний звітний період, а не «звіти з виконання бюджетів по районних радах».
    2. Станом на 1 січня, на рахунках усіх районних рад, які перебувають в процесі ліквідації, шляхом злиття, є повний нуль! Залишки коштів можуть бути лише на рахунках районних бюджетів ліквідованих районів!
    Висновок: хтось дуже «компетентно» висловлюється!

  2. Це його методи втікати, ховатись, робить він це часто, навіть через вікно в туалеті ліз, так як у його і його так званої команди, яку він притягнув працювати, після того як вижив компетентних людей з їх робочих місць, жінок, навіть з побоями, бив та залякував, не вистачає розуму вирішувати нагальні питання компетентно.

Comments are closed.