Начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Ямпільської районної державної адміністрації Олександр Рябуха стане гостем онлайн-конференції на Ямпіль.INFO. Олександр Віталійович відповідатиме на питання 13 лютого о 10 годині ранку. Поставити питання начальнику відділу культури може кожен бажаючий, для цього його потрібно додати  в форму для коментарів на сайті.

29 thoughts on “Анонс. Онлайн – конференція з Олександром Рябухою

 1. Чи планується найближчим часом продовження реконструкції Центру культури та дозвілля?В глядацькій залі встановлені б\у сідіння, після перебування на яких необхідно звертатися до лікаря, а для дітей це вже життево небезпечно.Чия це була ініціатива встановити б\у сидіння,у скільки коштів з перевезенням це обійшлося,чи не планується їхня заміна?

  1. не було б б/у не бело б взагалі Центру культури та дозвілля .
   Не все водночас робиться , є фактори які не залежать від нас (наявність коштів ,і т д)

   1. В дану форму приймаються виключно запитання від читачів. Коментувати відповіді учасника конференцію можна буде 13 лютого, відразу по завершенні онлайн-конференції.

 2. Олександре Вітальовичу,як на Вашу думку, чи доцільно тримати в районі цілу армію бібліотечних працівників? Не для кого не секрет,що відвідування цих закладів зараз різко скоротилося( відвідуються тільки там, де можно потрапити до інтернету).

 3. З яких причин цьогоріч на Ямпільщині не буде проводитися обласний “Чарівний ключик”?

 4. Сотрудничаете ли Вы с религиозными общинами, в частности протестантского направления? Считаете ли возможными совместные проекты?

 5. Планируется ли открытие выставочного зала для аматоров декоративно-прикладного, изобразительного и фотоискусства в районе?

 6. Добрий день: як вирішуються кадрові питання ? Чи йде молодь працювати в культуру?

 7. Учитывая, что на дворе уже февраль месяц, интересует, когда и как можно будет узнать, какие мероприятия запланированы отделом культуры в этом году? Может можно их разместить на этом сайте???

 8. До каких пор отдел культуры будет сдавать в аренду старое помещение ДК для торговли?Мало того,что после торгашей остаются горы мусора, так они умываютсчя,ходят в туалет прямо возле ДК.В дни когда торгуют молдоване возле помещения стоит такая вонь, что подойти страшно.Когда наведете порядок?

 9. Что в своей работе считаете самым сложным и самым приятным?

 10. Чому Ви,Олександре Віталійовичу, особисто, як і раніше , не берете участь у концертах.

 11. Танцевальный коллектив “Альянс” уже давно популярен в Ямполе.Дети занимают призовые места.Но все за счет родителей. Ваше мнение по поводу финансирования участия коллектива в фестивалях и конкурсах.

 12. Відвідавши на днях село Воздвиженське мав нагоду побувати в бібліотеці.Був здивований великою кількістю різних газет і журналів, чого не скажеш про бібліотеку в Ямполі.Чому?

 13. Скажите, пожалуйста, а когда будет дискотека в Ямполе? Надоело тусить в парке.

 14. Багатьом ямпільчанам не байдужа доля музею М.Неплюєва в с.Воздвиженське.Що зроблено і що планується зробити в цьому році по відродженню цієї історичної памятки нашого краю?

 15. Почему в Ямполе не созданы до этих пор условия для отдыха молодежи?

 16. Шановний Олександре Віталійовичу Ви , як працівник культури , яким музичним інструментіом володієте.? І чи буде ВАШ сольний виступ з нагоди 8 Березня ?

 17. Планируется ли летом 2013 года открытие детского оздоровительного лагеря в п.Свесса ?

 18. Шановний Олександре Віталійовичу, всім відомо, що в селах крім сільських клубів людям піти майже нікуди, особливо взимку, але більша частина їх не опалюється. Щось буде робитись в цьму напрямку?

 19. Александр Витальевич, интересует на каком основании проводятся платные мероприятия в Центре культуры и отдыха, в частности сегоднешние игры КВН.Это письменный приказ по ведомству, усное соглашение….Как определяется стоимость входного билета? Не видете ли Вы здесь злоупотреблений???

 20. Олександре Віталійович! Чи планується проведення в цьому році фестиваль вишивки, якій так сподобався всім ямпільчанам ?

 21. В Ямполе в бібліотеці є інтернет- центр. А чому немає комп’ютерів у селі Імшана. Воно ж близько від райцентру?

 22. З подивом для себе дізналась, що в районі працює музей. Думала, що мається на увазі музей в Воздвиженському, але виявилось, що він знаходиться в приміщенні районного будинку культури. За останні 3 місяці я 8 разів намагалась до нього потрапити, але весь час там закрито. Я ходила і вранці і після обіду, але все марно. Чи справді, що там є свій директор і чи варто йому платити заробітну плату за таку роботу, чи краще зробити хоч невелику надбавку працівникам районної бібліотеки, які з ранку до вечора на робочому місці.

 23. Яка доля районного будинку культури в Ямполі? Шкода, якщо зникне ця унікальна споруда.

 24. Скажите пожалуйста, планируется ли в этом году проведение таких конкурсов как “Мисс Ямпольчанка” и “Мисс Дюймовочка”?

 25. Почему новый дом культуры задействован только на большие праздники, почему там не проводятся дискотеки для молодежи (досуг нынешняя молодеж проводит под ларьками или в парке на холодных лавочках – это в лучшем случае!)?

 26. Чи не передбачається скорочення філій музичної школи?Як на Вашу думку, чи є перспектива у цього закладу в майбутньому?

 27. Планируется ли ремонт летней танцевальной площадки, которая сейчас находится в аварийном состоянии?

Comments are closed.

error: Content is protected !!