У січні-лютому Ямпільська громада отримала на 600 тисяч менше доходів ніж торік, – Департамент фінансів Сумської ОДА

Відбулося зниження фактичних надходжень місцевих бюджетів у порівнянні з минулим роком по 24 об’єднаних територіальних громадах Сумської області, серед яких опинились бюджети Ямпільської, Свеської та Дружбівської об’єднаних територіальних громад  

Про це повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації з посиланням на Департамент фінансів

Серед громад колишнього Ямпільського району найбільше недоотримала Ямпільська, доходи якої зменшились на 7,6% або на 600,4 тис. гривень. Доходи Свеської громади зменшились на 5,7% або на 274,8 тис. гривень, Дружбівської – на 3,2 % або на 201,8 тис. гривень.

По області найбільше зменшення доходів було зафіксовано в Ворожбянській – на 56,4% або на 5 818,8 тис. гривень, Синівській – на 47,1% або на 2 471 тис. гривень та Хмелівській ОТГ – на 31,2% або на 1 640,4 тис. гривень. А 17 місцевих бюджетів області взагалі не виконали затверджених місцевими радами обсягів на січень – лютий 2021 року, а саме: Конотопський район, Миколаївська (Білопільського району), Бездрицька, Грунська, Дубов’язівська, Тростянецька, Чупахівська, Андріяшівська, Шосткинська, Сумська, Синівська, Путивльська, Великописарівська, Ворожбянська, Роменська, Хмелівська, Юнаківська об’єднані територіальні громади.